לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

לימודי טכנאי חשמל


ללמוד חשמל

 מידע אודות לימודי טכנאי חשמל:

העיסוק במערכות ומכשירי חשמל הינו מתבצע באופן יומיומי ושוטף. לכן קיים ביקוש גבוהה למקצוענים בתחום שעברו את ההכשרה המתאימה ויוכלו להעניק מענה מקצועי, בטיחותי ומהיר לבעיות שנוצרות במכשירים ומערכות חשמל, להתקנת מערכות חשמל ולעבודות שונות אחרות. לימודי טכנאי חשמל המתקיימים במספר מכללות ברחבי הארץ מעניקים לתלמידיהם את הידע שדרוש להם בשביל לעסוק בתחום בצורה מקצועית ורצינית ולבנות בכך את הקריירה שלהם.

 

צוות אתר www.studychoice.co.il מאחל לך הצלחה בלימודים!


כמה עולה ללמוד טכנאי חשמל ?

 

 

 קבל הצעות והשווה ...

 

לקבלת הצעות לפי אזור לימודים

יש למלא פרטים ולסמן אזור לימודים על המפה


קבל הצעות לימוד
אני מעוניין שנציגי מוסדות הלימוד יצרו אתי קשר

מה כוללים לימודי טכנאי חשמל ? ומה הם המסלולים שמוצעים במסגרת לימודי טכנאי חשמל ?

 

לימודי טכנאי חשמל הינם לימודים איכותיים ומקצועיים המשלבים שיעורים עיוניים חשובים ביותר בנושאים שונים למען לספק לתלמיד את הידע והמושג הכללי של שלבי העבודה , שמירה על כל הוראות הבטיחות הן בעת העבודה והן לאחר טיפולו  וכמובן יעילות ומקצועיות. מלבד לימודים עיוניים תלמידי לימודי טכנאי חשמל עוברים הכשרות מעשיות רבות במעבדות חשמל. הכשרות אלו נועדו להעניק למגוון התלמידים במסלול הלימודים את הניסיון המעשי שדרוש להם בשביל לתת מענה בזמן אמת. החשיבות שנוצרה בלימודים איכותיים שלא מחסירים חומרים מסוימים הביאה את המכון להכשרה טכנולוגית מטעם משרד התמ"ת לפקח על חומרי הלימוד ומבחני הגמר שעוברים התלמידים ובכך מוסדות הלימוד מחויבים ללמד על פי מתכונות לימודים דומות זו לזו. לימודי טכנאי חשמל במתכונתם הרגילה מתפרסים על פני 1600 שעות לימוד, כמו כן טכנאי תעשייה או חשמלאים מוסמכים עוברים דרך מסלול לימודים קצר יותר. התלמידים במסגרת לימודי טכנאי חשמל לומדים נושאים רבים הכוללים : מבוא למחשבים , מבוא לתכנות ושפת C , פיזיקה , מתמטיקה , אנגלית , הספק בקרה , מערכות הספק , מערכות ספרתיות , תורת החשמל ועוד...

 

מה הם תנאי הקבלה ל לימודי טכנאי חשמל ?

 

תנאי הקבלה למסלול לימודים זה אומנם משתנים בין מוסדות הלימוד השונים אך לרוב יבקשו מוסדות הלימוד מהמתעניינים שיעמדו בתנאים הבאים – מעבר מבחני הבגרות ברמה של 3 יחידות לימוד במתמטיקה ואנגלית ומעבר ברמה של 2 יחידות בהבעה ועברית. כמו כן במספר מכללות קיימות הקלות בתנאי הקבלה ללימודים למועמדים מעל גיל 30 כשלרוב הדרישה מהם היא תעודת 12 שנות לימוד או לחילופין השכלה מקבילה המוכרת על ידי משרד החינוך. 

הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי ראשי

צפון
עבור

בטיחות

קורס הדברה

מרכז
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי מעשי

דרום
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים