לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

לימודי מורה נהיגה בצפון

לימודי מורה נהיגה בצפון

 

קורס מורה נהיגה

אוהבים לנהוג? יש לכם סבלנות ואתם מתגוררים בצפון? לימודי מורה נהיגה בצפון יכולים להתאים בדיוק בדיוק עבורכם. הקורס מכשיר מורי נהיגה אשר תפקידם הוא ללמד את הנהגים הצעירים כיצד לנהוג וכיצד להתנהל נכון בכביש. תפקידו של מורה הנהיגה הוא להכשיר נהגים בתחילת דרכם וללמד אותם כיצד להתמודד עם טכניקת הנהיגה וחשוב יותר, כיצד להתנהג בכביש, למה לשים לב בעת הנהיגה וכיצד להתנהל בכביש. תפקידו של המורה משמעותי ביותר ויכול להשפיע על תרבות הנהיגה בכביש.

 

קבלה לקורס

לימודי מורה נהיגה בצפון מתאימים למועמדים תושבי ישראל מגיל 21 ומעלה. על המועמדים להיות בוגרי 12 שנות לימוד ובעלי רישיון נהיגה מסוג B לפחות 3 שנים. מעבר לתנאים הבסיסיים הללו על המועמדים לעבור בדיקות רפואיות שונות, להיות נטולי רישום פלילי ותעבורתי ולעבור את מבחני הקבלה אותם קבעה רשות הרישוי. בין המבחנים אותם תידרשו לעבור: מבדקי התאמה, מבחני ידע בתחומים שונים ומבחן נהיגה מעשי. על מנת לסיים את הלימודים יש לעמוד בתנאי הקבלה, לעבור מבחן נהיגה מעשי, לעבור קורס אשר מתקיים בהתאם לכללי משרד התחבורה ומשרד התמ"ת ולעמוד בכל הבחינות השונות אשר נדרשות לאורך הקורס עצמו. 

 

 how much it cost

מגוון מוסדות מציעים מסלולי לימוד איכותיים מאוד בתחום. המחירים משתנים

ממוסד למוסד. לקבלת הצעות לימוד ממוסדות המובילים לחץ...

 

car

 

צוות אתר www.studychoice.co.il מאחל לך הצלחה בלימודים!

 

arow down

לקבלת הצעות לפי אזור לימודים

יש למלא פרטים ולסמן אזור לימודים על המפה


קבל הצעות לימוד
אני מעוניין שנציגי מוסדות הלימוד יצרו אתי קשר

קורס מורה נהיגה

 

לימודי מורה נהיגה בצפון- תחומי לימוד

על מנת לעבוד כמורה נהיגה לא מספיק לדעת או לאהוב לנהוג, יש לעבור קורס מתאים ולעמוד בדרישות השונות שנקבעו. נושאי הלימוד כוללים: דיני תעבורה, נהלי הרישוי, נהיגה נכונה ונהיגה מונעת, הכרות עם מערכות הרכב ויציבות הרכב, התנהגות הרכב במצבים שונים של הכביש, אתיקה מקצועית, תקשורת בין- אישית ועוד נושאים רבים שכולם שימושיים בעבודה בפועל.

 

לאחר סיום הלימודים יכולים הבוגרים להשתלב בשוק העבודה כשכירים בבתי הספר השונים לנהיגה ויכולים להיות עצמאיים. רוב הבוגרים משתלבים כפרילנסרים בבתי הספר השונים ברחבי הארץ ונהנים מתקשורת ישירה מול התלמידים שלהם לצד התנהלות משרדית שמתבצעת על ידי בית הספר. העבודה בפועל דורשת סבלנות רבה הן לנהיגה עצמה והן לתלמידי הנהיגה והיא מאד מספקת וחשובה. מורי הנהיגה משפיעים באופן משמעותי על תרבות הנהיגה בארץ על ידי לימוד נכון של כללי הנהיגה והנחיית התלמידים לנהיגה זו.

הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

חשבונאות

קורס הנהלת חשבונות 1+2

מרכז
עבור

רכב

לימודי מורה נהיגה

דרום
עבור

מחשבים

קורס ניהול רשתות

צפון
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים