לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

לימודי מזכירה רפואית

לימודי מזכירה רפואית

 

קורס מזכירות רפואיות

לימודי מזכירה רפואית מאפשרים קבלת תעודת מקצוע איכותית בשוק העבודה עבור בוגריו ובוגרותיו. מסלול הלימודים נכנס לפרטים החשובים שעל המזכירה להכיר בייחוד בעבודה רגישה כל כך המתעסקת מדי יום בצרכי החולים והמערכת הבריאותית. על כן, על מנת לקבל תעודת מקצוע מוכרת בשוק העבודה נדרשים המועמדים לעבור קורס אשר מפוקח ומאושר מטעם משרד הכלכלה שנותן את כל הדגשים החשובים בשביל מעבר קורס מקצועי שאינו פוסח על דגשים חשובים שצריכים הבוגרים להכיר בעבודתם.

 

לימודי מזכירה רפואית – על מסלול הלימודים ומעבר:

קורס מזכירות רפואיות כמו שנאמר הוא לא עוד קורס להעשרה ותחביב. זהו קורס מקצועי שקיים בו סף של דרישות למעבר תקין שלו והכשרת התלמידים. כחלק מהדרישות בקורס אשר מפקוח על ידי משרד הכלכלה היא נוכחות חובה של התלמידים בכ- 85% מהשיעורים לפחות, מעבר על כל חומר הלימודים הנדרש, ביצוע שעות סטאז' במסגרת הקורס כמזכירה רפואית וכן, מעבר מבחני הסמכה מסכמים של משרד הכלכלה. בוגר או בוגרת שעמדו בכל המטלות הללו וצלחו את הקורס ומבחניו הסופיים יזכו לקבל תעודת גמר המעידה על סיום לימודי מזכירה רפואית כחוק, לפי התקנות הנדרשות כל הידע שנלווה אליו.

 

 how much it cost

מגוון מוסדות מציעים מסלולי לימוד איכותיים מאוד בתחום. המחירים משתנים

ממוסד למוסד. לקבלת הצעות לימוד ממוסדות המובילים לחץ...

 

 

מזכירות רפואיות
Medical secretarial

 

צוות אתר www.studychoice.co.il מאחל לך הצלחה בלימודים!

 

arow down

לקבלת הצעות לפי אזור לימודים

יש למלא פרטים ולסמן אזור לימודים על המפה


קבל הצעות לימוד
אני מעוניין שנציגי מוסדות הלימוד יצרו אתי קשר

קורס מזכירות רפואיות

מסלול לימודי מזכירה רפואית נלמד במגוון מכללות שונות ברחבי הארץ כאשר היקף שעות הלימוד הנדרש למעבר הקורס הוא כ- 400 שעות בסה"כ כאשר 60 מתוכן הן שעות סטאז' והתנסות פרקטית בתחום המזכירות הרפואית. חשוב לציין שהקורס נלמד במתכונות שונות, בין אם אלו לימודי בוקר אינטנסיביים שמאפשרים את מעבר הקורס בזמן קצר יחסית או לימודי ערב נוחים המתאימים לאנשים עובדים ולא כוללים מסת חומר גדולה מדי.

 

כאשר בוגרות הקורס מסיימות את הקורס יש חלק גדול מהן שלא פונות למוסדות הבריאות בכלל אלא מנצלות את הידע שרכשו והניסיון כמזכירות על מנת להשתלב במשרדים יוקרתיים, עסקים פרטיים, שוקי ההון וכדומה... וליהנות מעבודה שונה, אשר מושתת על הבסיס אותו הן למדו במהלך הקורס. בעצם פעולה זו יכולה המזכיר להשתלב בגופים פרטיים ולבקש אחר שכר גבוהה יותר מהמקובל במוסדות הציבוריים.
מסלולים נוספים שיכולים לעניין אותך:

קורס חשבי שכרקורס חשבי שכר           קורס הנהלת חשבונות קורס ניהול רשתות            

קורס לינוקס     קורס לינוקס           תכנות בסביבת net    תכנות בסביבת net

הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

חשמל ומקצועות טכניים

קורס בקרים מתוכנתים PLC

דרום
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס ריתוך

צפון
עבור

עוד קורסים

לימודי סייעות לגני ילדים

מרכז
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים