לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

לימודי מנהלי עבודה בתעשייה בחיפה

 

לימודי מנהלי עבודה בתעשייה בחיפה


לימודי מנהלי עבודה בתעשייה בחיפה – למי מיועד מסלול הלימודים?


הכשרת מנהלי עבודה בתעשייה היא הכשרה המתאימה למקצוענים רבים אשר מוצאים עצמם בצומת ביניים במהלך הקריירה כאשר הם בעלי ניסיון, רצון ומספיק יכולת בשביל להמשיך ולהתקדם בסולם הדרגות, לצבור כלים מקצועיים חדשים, היתרים משמעותיים ויכולות. הקורס אכן פותח בפניהם אפשרויות חדשות ומעניינות!

 

במסלול לימודי מנהלי עבודה בתעשייה בחיפה יכולים להשתלב אנשי מקצוע מתחומים שונים כמו ענפי המכונות, פלסטיקה, תרופות, מתכות, בדים, אלקטרוניקה, חשמל וכדומה... מנהלי עבודה בתעשייה הינם ראש הכוח העובד בקבוצת עובדים אשר עוסקת בייצור, פיקוח, הפקה וכדומה במפעל או אזור התעשייה עליו הם אחראיים.

 

 

מגוון מוסדות מציעים מסלולי לימודי איכותיים מאוד בתחום. המחירים משתנים

ממוסד למוסד. לקבלת הצעות לימוד ממוסדות המובילים לחץ...


צוות אתר www.studychoice.co.il מאחל לך הצלחה בלימודים! 

 

לקבלת הצעות לפי אזור לימודים

יש למלא פרטים ולסמן אזור לימודים על המפה


קבל הצעות לימוד
אני מעוניין שנציגי מוסדות הלימוד יצרו אתי קשר

כמו מגוון קורסים אחראים אשר מוצעים במסגרת לימוד התעודה גם קורס מנהל עבודה בתעשייה הינו קורס המפוקח על ידי משרד הכלכלה אשר מעניק בסיום הקורס ובתנאי עמידה בכל התנאים הרלוונטיים תעודת הסמכה מטעמו. מתכונת הקורס נקבעת על ידי המשרד והוא מפיץ אותה למוסדות הלימוד ומחייב אותם לעמוד בה. להלן פירוט קצר על נושאי הלימוד בקורס:

 

מתמטיקה בסיסית, סטטיסטיקה והסתברות, אנגלית בסיסית, כלכלה ותמחור, שימוש במחשב, דיני עבודה, תפ"י כללי בטיחות בעבודה, בקרת הליך עבודה, הבטחת איכות וכן ניסיון פרקטי ומעשי.

 

את מסלול לימודי מנהלי עבודה בתעשייה בחיפה מציעים מספר מוסדות לימוד איכותיים אשר לא פוסחים על כללי האצבע והדרישות שקורס זה מחייב אותם לעמוד בהם. אין ספק שמקצוע עדין ומשמעותי כל כך צריך ללמוד במקומות אמינים, מקצועיים ואיכותיים שצברו שם כמוסדות איכותיים בתחום הבטיחות והם מעניקים אפשרות ללמידה משמעותית והעצמת הידע של תלמידיהם.

 

המקפצה שחלה בתפקידו של בוגר הקורס ותחילת העבודה בתפקיד החדש מחייבת אותו להיות אחראי ומסור, הוא חייב לשמור ולפקח על צוות העובדים, האחריות שלו היא בפני המפעל, הממונים עליו, המשק הישראלי ומשפחות העובדים שדואגות לשלומם ובטיחותם. אין ספק שזהו תפקיד שמחייב אחריות גדולה. אך עם זאת, זהו תפקיד מספק, מעניין, משתלם וכן, מביא לקידום העובד הן בתנאי השכר והן בתנאי העבודה המועדפים.

 

אם אתם עדיין מתעניינים ורוצים לקבל הכשרה מקצועית באמצעות מסלול לימודי מנהלי עבודה בתעשייה בחיפה או בשאר הארץ אנו מזמינים אתכם להמשיך ולגלוש באתר, להירשם בחינם, ולקבל את הצעות הלימוד הטובות והמשתלמות ביותר הקיימות באזור מגוריכם.

 מסלולים נוספים שיכולים לעניין אותך:

קורס חשמלאי מוסמך    חשמלאי     קורס ממונה בטיחות בעבודהממוני בטיחות

קורס ממונה אנרגיה    ממונה אנרגיה     קורס מנהלי עבודה בבניין      מנהלי עבודה בבניין

הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי מוסמך

דרום
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס בקרים מתוכנתים PLC

דרום
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס ריתוך

צפון
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים