לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

לימודי מנהל עבודה בתעשייה

 

לימודי מנהל עבודה בתעשייה

 

קורס מנהלי עבודה בתעשייה

כל תעשייה זקוקה לעובדים מקצועיים בתחומים שונים כאשר חלק בלתי נפרד מהליך העבודה הוא הדרישה למנהלי עבודה בתעשייה. על מנת למקסם את פס הייצור וליצור פעילות שוטפת תקינה של העובדים ולגרום למינימום בעיות ומקסימום תפוקה, יש צורך במנהל טוב. הכישורים שצריך מנהל עבודה הם יכולת תקשורת טובה, ראייה מרחבית, אכפתיות ומעורבות בארגון. כמו כן רצוי מאד שהמנהל יהיה בוגר לימודי מנהל עבודה בתעשייה.

 

לימודי מנהל עבודה בתעשייה- מי מתאים ללימודים

על מנת להיות מנהל עבודה בתעשייה יש להיות בעל תכונות אישיות שונות כולל אחריות. תנאי הקבלה ללימודים כוללים 10 שנות לימוד ומעלה, ניסיון מעשי בתחום התעשייה של שלוש שנים או יותר ובמוסדות לימוד רבים יבקשו מהמועמדים לעבור גם ריאיון לפני הקבלה ללימודים. בסיום הלימודים יקבלו הבוגרים תעודת גמר של מנהלי עבודה בתעשייה כשהתעודה מטעם המוסד המלמד ובאישורו של משרד התמ"ת. אורך הלימודים משתנה בין מוסדות הלימוד השונים ואם ברצונכם ללמוד את התחום אך לעבוד במקביל, תוכלו גם לעבר אודות מסלולי ערב שמאפשרים לשלב בין השניים.

 

כמה זה עולה 

מגוון מוסדות מציעים מסלולי לימודי איכותיים מאוד בתחום. המחירים משתנים

ממוסד למוסד. לקבלת הצעות לימוד ממוסדות המובילים לחץ...


קורס מנהלי עבודה בתעשייה

צוות אתר www.studychoice.co.il מאחל לך הצלחה בלימודים! 

 

חץ

לקבלת הצעות לפי אזור לימודים

יש למלא פרטים ולסמן אזור לימודים על המפה


קבל הצעות לימוד
אני מעוניין שנציגי מוסדות הלימוד יצרו אתי קשר

קורס מנהלי עבודה בתעשייה

 

אפשרויות תעסוקה

לימודי מנהל עבודה בתעשייה יכולים לפתוח שער להתקדמות בעבודה. הבוגרים משתלבים כמובן בתעשיות השונות ויכולים להמשיך לעבוד במקום העבודה שלהם ולהתקדם בה או להשתלב במפעלים אחרים מאלו שהם באים. כיוון שהלימודים מקיפים, ניתן להשתלב בסוגים שונים של תעשיות כאשר אין זה משנה האם במקור הגעתם מתעשיית הפלסטיק, מתכת, מזון ועוד. הלימודים המקיפים כוללים את נושאי הלימוד: ניהול קונפליקטים בעבודה, בטיחות וגהות, אבטחת איכות בסיסית, ניהול עובדים, התנהלות מול עובדים ועוד נושאים רבים ומעניינים אשר כולם ישמשו את הבוגרים בעבודה.

 

ללמוד להיות מנהל עבודה בתעשייה משמעותו להתקדם. כל עובד בתעשייה אשר חושב כי יש לו יכולות גבוהות מאלו שהוא משתמש בהן וכי יש לו יכולת להעניק לסביבה שלו מתוך איכפתיות ודאגה לעובדים ולארגון, ימצא כי לימודים אלו יכולים לפתוח בפניו דלתות רבות. העבודה עצמה כוללת התנהלות מול העובדים ומול הנהלת המפעל, הפיכת תהליך הייצור ליעיל יותר, דאגה לעובדים ולצרכים השונים שלהם תוך מתן תשומת לב, הקשבה ותוך שימוש במנהיגות וניהול יעיל שישרתו את הארגון כראוי.
מסלולים נוספים שיכולים לעניין אותך:

קורס חשמלאי מוסמך    חשמלאי     קורס ממונה בטיחות בעבודהממוני בטיחות

קורס ממונה אנרגיה    ממונה אנרגיה     קורס מנהלי עבודה בבניין      מנהלי עבודה בבניין

הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

חשמל ומקצועות טכניים

קורס ריתוך

מרכז
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס ריתוך

דרום
עבור

בטיחות

קורס הדברה

דרום
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים