לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

לימודי ניהול רשתות

לימודי ניהול רשתות


קורס מנהל רשת

ניהול רשתות הוא מקצוע אשר הולך וצובר תאוצה בשנים האחרונות. המקצוע הוא בתחום טכנולוגיית המידע ותחזוקת המחשבים וכולל ניהול של רשת מחשבים בתוך חברה או ארגון. כל מקום עבודה אשר מחזיק במספר מחשבים ותלוי בהם, זקוק למנהל רשתות שיבצע תחזוקה של הרשת ובמקרה הצורך תיקון של הרשת. מנהל הרשתות יהיה בעל תעודה המעידה כי עבר מסלול לימודי ניהול רשתות.

 

עבודת מנהל הרשתות בארגון היא עבודה חשובה מאד כיוון שפעמים רבות הארגון כולו תלוי בפעילות התקינה והשוטפת של הרשתות עצמן. כל תקלה של הרשת יכולה להוביל לפגיעה משמעותית בתפוקת העבודה ומכאן גם לארגון כולו. מירב העבודה של מנהל הרשתות היא לבצע טיפול שוטף שלהן.

 how much it cost

 עלות קורס ניהול רשתות בארץ משתנה בין מוסדות לימוד שונים, אך באופן כללי ניתן לסכם כך:

 

בין 5,000 ל- 8,000 ש"ח – מסלול קצר כ- 150-300 שעות  

בין 9,000 ל- 13,000 ש"ח – מסלול מוארך עד 400 שעות

בין 15,000 ל- 20,000 ש"ח – מסלול מעמיק (לרוב דו שנתי) מעל 400 עד 600 שעות

המשך לסקירה מלאה...

  

computer network

 

 

arow down

לקבלת הצעות לפי אזור לימודים

יש למלא פרטים ולסמן אזור לימודים על המפה


קבל הצעות לימוד
אני מעוניין שנציגי מוסדות הלימוד יצרו אתי קשר

קורס ניהול רשתות

לימודי ניהול רשתות – על מסלול:

לימודי ניהול רשתות כולל חומר לימוד אודות החומרה והתוכנה הנוגעות ברשתות המחשבים. בתחום החומרה לומדים בקורסים אודות מרכיבי החומרה השונים כולל לימוד אודות כרטיסי הרשת, כרטיסי מסך, מודמים ועוד כל מרכיבים שונים הקשורים במחשבים וברשתות הממוחשבות.

 

בתחום החומרה לומדים במהלך ההכשרה ניטור של מערכות LAN ומערכות WAN, ניהול אבטחת המידע של הארגון וניהול החומרה ביחס לחומרה הקיימת.

על מנהל הרשת לנהל באופן שוטף את המחשבים, לוודא כי אין מזיקים וגורמים מזיקים שמנסים לפרוץ או לפגוע בהם, לבצע מעקב אחר החומרה שלעיתים מתעייפת ודורשת החלפה וכמובן לבצע תיקונים בעת הצורך.

 

למה ללמוד לנהל רשתות

ישנן סיבות רבות למה ללמוד ניהול רשתות. ניהול רשתות הוא תחום שהולך ומתפתח, יותר ויותר חברות וארגונים מעסיקות מנהלי רשתות כיוון שיש להן תלות גבוהה מאד במערכת המחשבים ובתקשורת בין המחשבים הפניימים ובינם לבין התקשורת החיצונית. כיוון שהדרישות למנהלי רשתות הולכת וגוברת, רבים מגלים שקל יותר למצוא עבודה לאחר סיום הקורס.

 

נוסף לכך, ניהול רשתות הוא מקצוע מורכב, מעניין ומאתגר. הניהול דורש ראייה של מערכת המחשב כולה, כלומר החומרה והתוכנה ובמקביל חשיבה על מערכת המחשבים בכללותה הנמצאת בארגון. מנהל הרשתות יודע כי עבודתו חייבת להיות מצויינת כיוון שתקלה במחשב יכולה לשתק את העבודה או יותר מכך, פריצה של גורמים עוינים יכולה לפגוע באופן משמעותי במקום העבודה ובמידע שיש בידיו.
מסלולים נוספים שיכולים לעניין אותך:

קורס חשבי שכרקורס חשבי שכר           קורס הנהלת חשבונות קורס ניהול רשתות            

קורס לינוקס     קורס לינוקס           תכנות בסביבת net    תכנות בסביבת net

הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

רפואה

קורס מזכירות רפואיות

דרום
עבור

בטיחות

קורס ממונה בטיחות בעבודה

צפון
עבור

חשבונאות

קורס הנהלת חשבונות 1+2

דרום
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים