לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

לימודי תעודה בחשבונאות

לימודי תעודה בחשבונאות


לימודי תעודה בחשבונאות – תחילתה של קריירה :


לימודי תעודה בחשבונאות הינם לימודים מוערכים אשר מובילים לקריירה ואפשרויות עבודה איכותיות רבות. לכל עסק, ארגון ועמותה חשוב שמנהל החשבונות שלה יהיה בעל ידע רחב, מקיף ומקצועי בתחום עבודתו. מנהל החשבונות דואג לפרטים חשובים מאוד בהתנהלותו של מקום העבודה והוא אחראי לפרטים קטנים שחייבים להתבצע באופן תקין ביום יום.

 

לימודי תעודה בחשבונאות כוללים מגוון קורסים אשר מוצעים בצורת סולם התקדמות ברור והינם מקנים את הידע שלו זקוק מנהל החשבונות. מסלולי לימוד בחשבונאות :

 

קורס הנהלת חשבונות סוג 1+2 זהו הקורס הראשוני במקצוע. הקורס נערך בתקופה של פחות משנה והינו מקנה את הידע החשוב והרלוונטי לתלמידיו לטיפול יומיומי ושגרתי בהנהלת חשבונות. במהלך הקורס רוכשים התלמידים ידע חשוב אודות התנהלותו ותפקידיו של מנהל החשבונות, מקבלים התנסות מעשית ומודרכת ומתרגלים את עבודתם באמצעות תוכנות מחשב חיונית אשר רלוונטיות לתעסוקה שוטפת שמייעלות את עבודתם. בוגרי הקורס אשר סיימו אותו בהצלחה, עמדו בכל דרישות הלימודים וצלחו את מבחני הגמר של משרד הכלכלה זוכים לקבל תעודת מקצוע של מנהל חשבונות סוג 2. בוגרי הקורס יכלים להשתלב בצוותי מנהלי חשבונות שונים בארגונים, עמותות, חברות וכדומה...

 

קורס הנהלת חשבונות סוג 3 – מסלול נוסף שניתן ללמוד במסגרת קורסי לימודי תעודה בחשבונאות הוא מסלול ההמשך ללימוד סוג 1+2. לימוד הנהלת חשבונות סוג 3 מקנה ידע מתקדם יותר הכולל פונקציות נוספות וכלים חיוניים למנהל החשבונות. בנוסף, חניכי הקורס רוכשים עוד כלים וידע בעיסוק עם תוכנות חדשות ממוחשבות החשובות להתקדמות בקריירה. בוגר בעל תעודת מקצוע של מנהל יכול לעבודה כמנהל חשבונות עצמאי בחברות קטנות ועסקים קטנים ולתת את שירותיו במקביל לכמה בתי עסק.

  

 

מגוון מוסדות מציעים מסלולי לימוד איכותיים מאוד בתחום. המחירים משתנים

ממוסד למוסד. לקבלת הצעות לימוד ממוסדות המובילים לחץ...

 

 

 

צוות אתר www.studychoice.co.il מאחל לך הצלחה בלימודים!

 

לקבלת הצעות לפי אזור לימודים

יש למלא פרטים ולסמן אזור לימודים על המפה


קבל הצעות לימוד
אני מעוניין שנציגי מוסדות הלימוד יצרו אתי קשר

 

לימודי תעודה בחשבונאות – ישנם עוד מספר מסלולים בתחום. מנהל חשבונות בעל תעודת מקצוע סוג 3 יכול לבחור להשתלב בלימודי חשבונאי מדופלם ולהעשיר את הידע האישי שלו. עם זאת, ישנם רבים אשר בוחרים לקבל הכשרה בתחומים נוספים שמשתלבים בצורה נהדרת עם תחום הנהלת החשבונות (חשבי שכר, ייעוץ מס) ובכך להעצים את הארסנל האישי שלהם.

 

צוות אתר www.studychoice.co.il מאחל לך הצלחה בלימודים ומזמין אותך לקרוא, להירשם ולהתחיל בלימודים.

 

הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי מסוייג

מרכז
עבור

טכנאי מכונות

קורס טכנאי מכונות מוסמך

צפון
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי מסוייג

דרום
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים