לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

לימודי תעודה ניהול פרויקטים בבנייה

 

לימודי תעודה ניהול פרויקטים בבנייה

עולם הבניה עובר תהפוכות ושינויים בארצנו ובכל פרוייקט חדש דורש פיקוח עליון אשר שומר שכל התהליך יתבצע כראוי. הפיקוח מתבצע על ידי מנהל פרוייקטים בבניה אשר עבר לימודי תעודה ניהול פרויקטים בבניה.

 

כחלק מתפקידו של מנהל הפרוייקט, הוא לוקח אחריות מרגע ההתחלה, שהוא למעשה התכנון של הבניה הצפויה לקום. על מנהל הפרוייקט לתכנן את תיקצוב הבניה ולעמוד בתקציב שהגדיר יחד עם בעלי הפרויקט עצמו. עוד מתפקידו ביצוע השוואות מחירים והכנת מכרזים לספקי בניה ואנשי מקצוע, יציאה למשא ומתן מולם וחתימת חוזים שיענו על הצורך במהלך הדרך. על אף שמנהל הבניה אינו איש מקצוע בתחום החוזים, עליו לדעת כיצד לשרת את הלקוח כראוי ולהקפיד על חוזה מתאים. כמובן, לא כל בעל מקצוע הוא בעל רקע במשפטים ולצורך כך ישנו לימודי תעודה ניהול פרויקטים בבניה.

 

עוד מתפקידו של מנהל הבניה הוא לפקח על התהליך ביום יום, לבחון את קצב ההתקדמות, שבעלי המקצוע אכן עומדים בתנאים ובדרישות שעומדים לפניהם ולבחון שהחומרים שהגיעו לאתר הם אכן החומרים שהוזמנו וכי הם עומדים בתקנים הקיימים וכן תפקידו להקפיד על תקשורת טובה בין בעלי המקצוע ללקוחותיו.

 

לימודי תעודה ניהול פרויקטים בבניה מתאים למהנדסים, אדריכלים, במאים והנדסאים אשר מעוניינים להרחיב את הידע שלהם בתחום הבניה וכן לאלו אשר רוצים להתמקצע ולעסוק בתחום ניהול הבניה ביום יום. על מנת לגשת ללימודים אלו, יש להיות בעלי רקע בתחום הבניה או הנדל"ן. 

 

 

מגוון מוסדות מציעים מסלולי לימודי איכותיים מאוד בתחום. המחירים משתנים

ממוסד למוסד. לקבלת הצעות לימוד ממוסדות המובילים לחץ...


צוות אתר www.studychoice.co.il מאחל לך הצלחה בלימודים! 

 

לקבלת הצעות לפי אזור לימודים

יש למלא פרטים ולסמן אזור לימודים על המפה


קבל הצעות לימוד
אני מעוניין שנציגי מוסדות הלימוד יצרו אתי קשר

הלימוד מאפשר להגדיל את הידע בתחום הבניה על שלל רבדיה ולמלמד כיצד יש להתנהל בשלבים השונים של הבניה. בין יתר התחומים נלמדים הנושאים של ניהול משא ומתן מול ספקים, התקדמות שלבי הבניה, ניהול בניה וכמובן נלמד כל שלב התכנון והרישוי שיש לו משמעות חשובה בתהליך הבניה.

 

תפקידו של מנהל הבניה הוא קריטי להצלחת הפרוייקט. עליו לקשר בין עשרות גורמים של הבניה, לתאם בין ספקים לבין אנשי מקצוע לבין בעלי הפרוייקט עצמו. בעת הפרוייקט הכל חייב להתנהל תחת לוח הזמנים שנקבע ולכן הקשר מול כל הגורמים חשוב כל כך וקריטי להצלחת הבניה והעמידה במסגרת התכנון והתקציב שנקבעו.

הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי מעשי

מרכז
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי מסוייג

מרכז
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

חשמלאי מוסמך

מרכז
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים