לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

לימודי תקשורת חזותית


לימודי תקשורת חזותית

לימודי תקשורת חזותית הם לימודים שתפסו מקום של יוקרה ופופולאריות רבה בין המסלולים השונים שמוצעים במסגרת לימודי התעודה. הרצון של המתעניינים להיכנס לעולם התקשורת החזותית והגרפיקה הממוחשבת מניע אותם להגיע למכללות ובתי הספר הרבים ברחבי הארץ על מנת לקבל הכשרה איכותית, טובה ומקצועית שתעזור להם להשתלב בשוק העבודה כמעצבים גרפיים איכותיים. לימודי תקשורת חזותית או בשמם האחר לימודי גרפיקה ממוחשבת וקורס עיצוב גרפי הינם לימודים בסביבה הדיגיטלית ושימוש בתכנות וכלים שונים במטרה לעצב פריט, מוצר, אתר וכדומה כך שימשוך תשומת לב ויקדם את מכירתו, הפצתו, קריאתו וכן הלאה...

 

 

 

מגוון מוסדות מציעים מסלולי לימוד איכותיים מאוד בתחום. המחירים משתנים

ממוסד למוסד. לקבלת הצעות לימוד ממוסדות המובילים לחץ...

  

 

 

לקבלת הצעות לפי אזור לימודים

יש למלא פרטים ולסמן אזור לימודים על המפה


קבל הצעות לימוד
אני מעוניין שנציגי מוסדות הלימוד יצרו אתי קשר

תקשורת חזותית הוא תחום מבוקש מאוד המוצע במכללות ובתי ספר ברחבי הארץ כולה החל מהצפון ועד הדרום. קיימים מסלולים ארוכים ומעמיקים המתפרשים על פני שנתיים של למידה בהן התלמידים מקבלים ידע רב על מגוון התכונות השונות לעיצוב הממוחשב וקיימים גם מסלולים קצרים יותר ששמים דגש על תוכנה אחת או שתיים בעת הלמידה. ככל כל המסלולים מוגשים במתכונות נוחה, כזו שתאפשר לתלמיד במסלול לימודי תקשורת חזותית ללמוד באופן שיטתי ולקיים אורך חיים רגיל הכולל עבודה, משפחה וכדומה. המסלולים הם לרוב מסלולים שהלימודים בהם נערכים בתדירות של כמפגש או שניים בשבוע על פי התאמה ללימודי ערב, בוקר או ימי שישי.

 

בוגרי לימודי תקשורת חזותית יכולים להשתלב במגוון מקומות עבודה כמו חברות לבנייה וקידום אתרים, לבצע פרויקטים אישיים וכן להיות מועסקים בחברה כזו או אחרת ולדאוג לעדכונים שוטפים ועבודה איכותית על פי צרכי האתר, מלבד הסביבה האינטרנטית בוגרי הקורס משתלבים גם בצוותים של בתי דפוס, עריכת עיתונים, אלונים, ספרים וכן הלאה.

 

דבר נוסף חשוב במהלך לימודי תקשורת חזותית הוא הכנת תיק בודות איכותי עם צוות המורים. תיק עבודות הוא הרושם הראשוני שמשאירים הבוגרים בעת ראיונות עבודה . תיק עבודות איכותי מסמל על יכולותיו של המעצב, תחומיו החזקים וסגנון עבודתו ומקנה נקודות זכות אצל המעסיק שבוחן אותו.

הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי מוסמך

דרום
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס בקרים מתוכנתים PLC

דרום
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס ריתוך

צפון
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים