לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

לימוד גרפיקה ממוחשבת

לימוד גרפיקה ממוחשבת

הדרישה למומחים בתחום העיצוב הגרפי מביא צעירים ומבוגרים רבים לבחור להתמקצע בתחום ולפנות למסלולי לימוד גרפיקה ממוחשבת . מקצוענים בתחום הגרפיקה דרושים במגוון רחב של משרות בשוק העבודה ובפני אלו העוסקים בתחום קיימות אפשרויות רבות לקידום בעבודה. ידע בתחום יכול לספק עבודה טובה, נוחה ובעלת משכורת מכובדת. לימוד גרפיקה ממוחשבת או בשמותיו האחרים: קורס עיצוב גרפי ולימודי תקשורת חזותית מוצעים במגוון רחב של בתי ספר ומכללות מקצועיות ברחבי הארץ כולה. 

 

 צוות אתר www.studychoice.co.il מאחל לך הצלחה בלימודים!

 

 

 

 

 

 

 

לקבלת הצעות לפי אזור לימודים

יש למלא פרטים ולסמן אזור לימודים על המפה


קבל הצעות לימוד
אני מעוניין שנציגי מוסדות הלימוד יצרו אתי קשר

כך שמסלולי לימוד גרפיקה ממוחשבת ניתן למצוא בערים המרכזיות כמובן כמו ירושלים, באר שבע, תל אביב וחיפה וגם לנדוד למקומות רחוקים יותר ופריפריות. משום שאין גוף המפקח על התחום כמו לדוגמא משרד התמ"ת על לימודי חשבונאות לא קיימת מתכונת לימודים סדירה ומפורטת והדבר יוצר מצב שכל מסלול בתחום לימוד גרפיקה ממוחשבת שונה מהשני אם בתכני הלימוד המועברים, אם בהיקף השעות ואם במחיר הקורס. קיימים קורסים מעמיקים במסלול לימודי העיצוב הגרפי שמפגישים את הסטודנטים עם מגוון רחב של תוכנות וטכניקות עבודה. בין התוכנות הפופולאריות והשימושיות בתחום לימוד גרפיקה ממוחשבת ניתן למצוא את פוטושופ, אילוסטרייטר, אינדיזיין ועוד... קורסים מעמיקים אלו יהיו לרוב בהיקף שעות גדול יחסית שמתפרס על פני זמן רב ( בין 300 ל500 שעות בדרך כלל ) במסלול המעמיק במסגרת לימוד גרפיקה ממוחשבת יושם דגש על הכנת תיק עבודות מסודר, מאורגן ואיכותי שישמש את הבוגר לאחר לימודיו באת חיפוש עבודה בשוק. לימוד גרפיקה ממוחשבת במתכונת מצומצמת יותר תיפרס על פני פחות מ300 שעות לימוד שבמהלכם יכירו ויעבדו הסטודנטים על תוכנה אחת או שתיים באופן מעמיק. חשוב לציין שהקורסים המצומצמים הללו לא שמים תמיד דגש על הכנת תיק עבודות לסטודנט. המחיר שיתבקשו לשלם המעוניינים בעבור מסלול לימודי תקשורת חזותית נע בטווחי מחיר גדולים כאשר קורס מצומצם יכו לעלות אלפי שקלים בודדים ומנגד קורס מעמיק יכול להגיע גם למחיר של 20,000 שקלים.

 

מהו תיק עבודות ומה חשוב בו?

תיק עבודות הוא חלק חשוב מהלך לימוד גרפיקה ממוחשבת . הסטודנטים נעזרים בכלים שהמכללה או בית הספר מגישים להם על מנת להביע ולהוציא כלפי חוץ את כישרונם ויכולותיהם בתיק העבודות. תיק העבודות משמש כסוג של פרזנטציה על יכולתו של הבוגר ומשמש אותו בזמן ראיון הקבלה לעבודה בכך שהוא חושף בפני המעסיק שמתבונן בתיק את יכולותיו וסגנון העבודה שלו. בתיק העבודות לא חייבות להימצא אך ורק עבודות שנעשו במסגרת מסלול לימוד גרפיקה ממוחשבת . הגדלת ראש וניצול החומר הנלמד יכול להוביל את הסטודנטים להכין עבודות בעצמם ובכך לרכוש ניסיון, להגדיל ולגוון את תיק העבודות שלהם. 

הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

טכנאי אלקטרוניקה

טכנאי אלקטרוניקה

דרום
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי בודק סוג 1 ו2

מרכז
עבור

בטיחות

קורס בונה פיגומים מקצועי

מרכז
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים