לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

לימוד חשמלאי מוסמך

לימוד חשמלאי מוסמך

תחום החשמל והידע לתקן מכשירי חשמל, להתקינם בבטחה וביעילות מאז ומתמיד היה מקצוע מבוקש. אנשים שיש להם יכולת טובה לעבודה עם הידיים מתעניינים בקורס לימוד חשמלאי מוסמך על מנת להפוך את כישרונם למקצוע בעל פרנסה מכבדת. לימוד חשמלאי מוסמך ניתן למצוא במתכונת של קורס במגוון מכללות ובתי ספר ברחבי הארץ כולה. הקורס נועד להכשיר את הסטודנטים לעבודות חשמל תוך כדי שימוש באמצעי זהירות מתאימים שייתנו מענה לצרכי השוק. קורס לימוד חשמלאי מוסמך מוגש למתעניינים בכמה מסלולים שהסטודנטים מתחלקים אליהם על ידי עמידה בתנאי קבלה מסוימים. להלן מסלולי הלימוד הקיים בקורס לימוד חשמלאי מוסמך:

 

צוות אתר www.studychoice.co.il מאחל לך הצלחה בלימודים!

 

 

 

 

 

 

 

 

לקבלת הצעות לפי אזור לימודים

יש למלא פרטים ולסמן אזור לימודים על המפה


קבל הצעות לימוד
אני מעוניין שנציגי מוסדות הלימוד יצרו אתי קשר

לימוד חשמלאי מוסמך לבעלי 10 שנות לימוד- אלו שמחזיקים בתעודה של 10 שנות לימוד בלבד ומתעניינים בקורס עוברים את מסלול הלימודים הארוך מבין שאר המסלולים. מסלול  לימודים זה הינו בעל היקף של 1260 שעות לימוד שמפרסות על תקופה בת שנתיים וחצי ויותר. אופי הלימודים לרוב במתכונת של כשני מפגשים בשבוע עם אפשרות ללימודי ערב.

 

לימודי חשמלאי מוסמך לבעלי 12 שנות לימוד- זהו המסלול הנפוץ ביותר, מתעניינים שמחזיקים בתעודה שמוכיחה כי סיימו 12 שנות לימוד עוברים מסלול בן 1080 שעות לימוד שמתפרסות על פני תקופה של כשנתיים. גם פה מתכונת הלימודים גמישה, מתחשבת ומאפשרת ללמוד תוך כדי עבודה במשרה מלאה.

 

לימוד חשמלאי מוסמך למי שמחזיק ברישיון חשמלאי עוזר – ישנם מתעניינים שמגיעים כבר מתחום החשמל והם בעלי רישיון חשמלאי עוזר שאותו ניתן להרוויח במספר דרכים כמו לימודי מגמה בבית הספר, ניסיון תעסוקתי בתחום וכו... בעלי רישיון חשמלאי עוזר זכאים להיקלט למסלול לימודים במתכונת מקוצרת יותר שעומדת על כ800 שעות לימוד.

 

מכונת חשמלאי מוסמך לאלו המחזקים ברישיון חשמלאי מעשי או לחילופין תעודת גמר חשמלאי מעשי ( דוגמא לכך הם אלו שמגיעים מיד לאחר קורס חשמלאי מעשי) – מתעניינים שעומדים בתנאי הקבלה הללו רשאים להיקלט במסלול הקצר ביותר בקורס לימוד חשמלאי מוסמך שהיקף שעותיו הוא 483 שעות לימוד בלבד ואורך כשמה לכל היותר.

 

תעודת חשמלאי מוסמך – לאחר שסיימו הסטודנטים את הקורס בהצלחה הם מקבלים תעודת חשמלאי עוזר. תעודה זו מגבילה את עבודתם כעצמאיים ומחייבת אותם בעבודה ביחד עם חשמלאי מעשי לפחות לאחר שנה התנסות כחשמלאי עוזר זכאים הבוגרים לתעודת חשמלאי מעשי שנותנת להם את האפשרות לעסוק במערכות חשמל חד פאזיות עד 40 אמפר (בתי מגורים לדוגמא). חשמלאים מעשיים שהוכיחו את יכולתם בתחום זכאים לאחר תקופה של שנתיים (כחשמלאים מעשיים) לקבל סוף סוף את תעודת החשמלאי המוסמך ואיתה גם התרים חדשים כמו רשות לעסוק במערכות חשמל תלת פאזיות עד 80 אמפר.

הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

טכנאי אלקטרוניקה

טכנאי אלקטרוניקה

דרום
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי בודק סוג 1 ו2

מרכז
עבור

בטיחות

קורס בונה פיגומים מקצועי

מרכז
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים