לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

לימוד חשמלאי מוסמך בבאר שבוע והדרום

לימוד חשמלאי מוסמך בבאר שבע והדרום

באר שבע בירת הנגב לא נתקעת מאחור בתחום לימודי התעודה בארץ ומוסדות הלימוד האיכותיים בעיר מציעים גם הם מסלולי לימוד חשמלאי מוסמך בבאר שבע. כמו בשאר הארץ גם בבירת הנגב ובדרום הלימודים הם לימודים שמפוקחים ומבוקרים על ידי משרד הכלכלה (משרד התמ"ת לשעבר). פיקוחו של הגוף המדיני מחייבת את מוסדות הלימוד לעמוד בתנאים מקצועיים הכרחיים ולא מאפשרות להם לעגל פינות בלימוד החומר, מספר שעות הלימוד או שעות התרגול הפרקטי ובכך בעצם התלמידים שמוכשרים בקורס מקבלים את הידע ההכרחי על מנת להפוך למקצוענים איכותיים בשוק העבודה.

 

אם נפתח את העיתון במדור העבודה ואתרי דרושים שונים למיניהם נוכל לשים לב למשפט הבא שנהיה נפוץ יותר ויותר דרוש חשמלאי מוסמך בדרום. אזור הדרום הוא אור הכולל תעשיות ובתי מלאכה רבים, מלבד זאת חשמלאים מוסמכים משתלבים כאנשי תחזוקה בבנייני קומות, משרדים וקניונים וכוח החשמלאים הדרוש בדרום מאפשר לכל חשמלאי מוסמך ליהנות ממגוון אפשרויות עבודה ולהשתלב באופן חלק בשוק.

 

  

 

מגוון מוסדות מציעים מסלולי לימוד איכותיים מאוד בתחום. המחירים משתנים

ממוסד למוסד. לקבלת הצעות לימוד ממוסדות המובילים  לחץ...


 

 צוות אתר www.studychoice.co.il מאחל לך הצלחה בלימודים!

 

לקבלת הצעות לפי אזור לימודים

יש למלא פרטים ולסמן אזור לימודים על המפה


קבל הצעות לימוד
אני מעוניין שנציגי מוסדות הלימוד יצרו אתי קשר

לימוד חשמלאי מוסמך בבאר שבוע והדרום – מסלולי לימוד שונים :

מסלולי הלימוד בקורס הינם משתנים ותלויים רבות בתנאי הקבלה של המתעניינים. מסלול הלימודים הנפוץ והמוכר ביותר הוא מסלול של כשנתיים של למידה והינו בן 1080 שעות עבור בעלי 12 שנות לימוד ו1260 שעות עבור בעלי 10 שנות לימוד. עם זאת קיימות אפשרויות למסלולים מקוצרים עבור מתעניינים שיש בידם רקע מוכח בתחום החשמל וזקוקים להשלמה מסוימת עבור הכשרת חשמלאי מוסמך. כך לדוגמא מתעניינים המחזיקים ברישיון חשמל בדרגת חשמלאי עוזר זכאים ללמוד במסלול בן 800 שעות לימוד. מסלול זה מעניק להם את הידע התיאורטי הדרוש על מנת לבצע את המעבר מחשמלאי עוזר לחשמלאי עצמאי מוסמך. קורס מקוצר נוסף הוא עבור מתעניינים שהם בוגרי הכשרת חשמל מעשית. אלו זכאים למסלול קצר בן 486 שעות לימוד. נוסף לכך, גם מהנדסי והנדסאי אלקטרוניקה זכאים למסלול מקוצר על מנת לקבל הכשרה כחשמלאים מוסמכים. ההכשרה כוללת מסלול לימודים בן 564 שעות לימוד.

הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

בטיחות

קורס ממונה בטיחות בעבודה

צפון
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי מוסמך

דרום
עבור

בטיחות

קורס ממונה אנרגיה

דרום
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים