לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

לימוד חשמל מוסמך - לימודים בישראל


לימוד חשמל מוסמך

לימוד חשמל מוסמך היא מגמה שמוסדות לימוד רבים מעוניינים להציע במסגרתם וזאת עקב הביקוש הגדול של מתעניינים בלימודים במגמה זו. המקצוע חשמלאי הינו מקצוע שנהנה מביקוש תמידי בכל התחומים בשוק העבודה. מלבד זאת קיימות אפשרויות התמחות רבות בתחום ואפשרויות לימודים נוספות המביאות עוד ועוד אפשרויות עבודה.


  

 

מגוון מוסדות מציעים מסלולי לימודי איכותיים מאוד בתחום. המחירים משתנים

ממוסד למוסד. לקבלת הצעות לימוד ממוסדות המובילים לחץ...


 

 

 

לקבלת הצעות לפי אזור לימודים

יש למלא פרטים ולסמן אזור לימודים על המפה


קבל הצעות לימוד
אני מעוניין שנציגי מוסדות הלימוד יצרו אתי קשר

לימוד חשמל מוסמך מתקיים ברחבי הארץ כולה במוסדות לימוד שונים בצפון, במרכז בדרום וירושלים והוא מסלול שרבים בוחרים בו במטרה להשיג קריירה מכובדת שתניב שכר הוגן לעבודה המבוצעת. אופן לימוד חשמל מוסמך מתקיים במתכונות שונות, כאלו שיאפשרו לתלמידים במגמה לנהל שיגרת חיים רגילה הכוללת עבודה, משפחה ופנאי תוך כדי הלימודים שמתקיימים בתדירות של פעם עד פעמיים בשבוע במסלול של לימודי בוקר או ערב.

 

הנושאים השונים הנלמדים במהלך קורס לימוד חשמל מוסמך מפגישים את התלמידים עם ידע עיוני רב בספרים והרצאות שנותן להם מושג אודות תורת החשמל, מעגלים חשמליים, חומרים מוליכים ומבודדים, שיטות עבודה וכדומה המשתלבים לאחר מכן בעבודה פרקטית ומקצועית במעבדות החשמל שמטרתן העיקרית היא להכשיר את התלמידים לעבודה עצמאית, מועילה, בטיחותית ומקצועית.

 

לימוד חשמלאי הוא קורס המפוקח על ידי משרד התמ"ת ולרוב מוכר מכספי הפיקדון הצבאי ומלגות מטעם משרד העבודה. הקורס הוא קורס ארוך ומעמיק שנועד להעניק לבוגר הכשרה מקיפה בתחום. קורס חשמלאי מוסמך מתפרס על פני כשנתיים עד שנתיים וחצי של למידה בהרכב של כ1080 שעות לימוד. קיימים עוד מסלולי לימוד כמו מסלול עבור בוגרי קורס חשמלאי מעשי שנהנים ממסלול לימודים קצר בהרבה, בעלי רישיון חשמלאי עוזר זכאים גם הם לקיצור בשעות הלימוד הדרושות למעבר הקורס.

בוגרי קורס לימוד חשמל מוסמך יוצאים לשוק העבודה עם תעודת גמר מטעם המוסד המלמד ורישיון חשמלאי עזור המלווה אותם לתקופה של שנה, לאחר מכן שצברו ניסיון בעבודה הם מקבלים רישיון  חשמלאי מעשי, לאחר שנתיים של עבודה עם רישיון זה הם מקבלים לבסוף את רישיון החשמלאי המוסמך ויכולים לעבוד במגוון רחב מאוד של משרות ופרויקטים וכמו כן להמשיך ללימודי חשמלאי ראשי ולהתקדם בקריירה.

הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

חשמל ומקצועות טכניים

קורס ריתוך

צפון
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי מוסמך

מרכז
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס ריתוך

דרום
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים