לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

לימוד חשמל מוסמך לחשמלאי עוזר

לימוד חשמל מוסמך לחשמלאי עוזר

 

לימודי חשמלאי מוסמך במתכונת מקוצרת

אם יש לך נסיון בחשמל או תעודת עוזר חשמלאי וברצונך להתקדם או לפקח על אופן העבודה, לימוד חשמל מוסמך זה בשבילך. לימוד זה יעניק לך את האפשרות להתקדם בעבודתך, לפקח על עבודות ולהרכיב בעצמך מערכות חשמל.

 

מי יכול ללמוד קורס חשמלאים?

לימוד חשמל מוסמך באופן מקוצר ניתן לעבור במידה ויש לך את הנסיון הרלוונטי או התעודה המתאימה. אם אתה בעל נסיון של מספר שנים (על פי התקנון) בתחום עבודות החשמל או בעל תעודת עוזר חשמלאי, תוכל להתקבל ללימודים אלו (בכפוף לתנאי הכניסה במקומות הלימוד השונים).


  

price 

מגוון מוסדות מציעים מסלולי לימוד איכותיים ומקצועים בתחום. המחירים משתנים

ממוסד למוסד.


לקבלת הצעות לימוד לחץ

electrician

 

 צוות אתר www.studychoice.co.il מאחל לך הצלחה בלימודים!

 

arow

לקבלת הצעות לפי אזור לימודים

יש למלא פרטים ולסמן אזור לימודים על המפה


קבל הצעות לימוד
אני מעוניין שנציגי מוסדות הלימוד יצרו אתי קשר

לימודי חשמלאי מוסמך במתכונת מקוצרת

הלימודים מקיפים וכוללים: אלקטרוניקה, הקמת רשתות חשמל, מדידות חשמל, תחזוקת מערכות, פיקוח, אחזקה של מבנים פרטיים ותעשיתיים וכן תכנון מערכות חשמל עד לעוצמת זרם 80*3 אמפר.

 

לאחר סיום הלימודים ניתן להשתלב במוסדות שונים, להיות עצמאי או לעבוד בארגונים כמו חברת החשמל. הלימודים עצמם כוללים הקניית ידע תיאורטי לצד התנסות מעשית במערכות חשמל.

 

תעודה חשמלאי מוסמך

לימוד חשמל מוסמך מקנה לך תעודה גמר תחת פיקוח משרד התמ"ת. התעודה מאפשרת לעסוק בעבודות חשמל בכפוף לתקנות החשמל.

 

העבודה בתחום החשמל היא מאתגרת, דורשת מיומנות וידע רב ולצד כל אלו היא עבודה אחראית. חשמל אינו משחק והוא יכול לסכן חיים של אנשים, זו הסיבה למדרגי הלימוד השונים וזו הסיבה שעוזר חשמלאי לא יכול לתכנן מערכות חשמל וחשמלאי מוסמך יכול לעשות זאת. חשמלאי מוסמך יכול לפקח על עבודת עוזר החשמלאי ומתפקידו לזהות סכנות, מפגעים ולבצע תוכנית עבודה כזו שתעניק לו ולסביבה ביטחון.

 

כמובן, העבודה מתגמלת ומאתגרת ולכן הלימודים כוללים תחומים רבים כל כך ומכשירים לעבודה בסביבות שונות כמו סביבה ביתית, סביבות עבודה, ארגונים ומפעלים. חשמלאי מוסמך יכול להגיע לטיפול ותיקונים קטנים שונים (אלו יכולים להיראות על פניו תיקונים קטנים אך לעיתים הם מסכני חיים) ולצד זה הוא יכול לתכנן הקמת מערכת חשמל ביתית ולפקח כי הקמתה נעשתה כנדרש.

 

אחריות החשמלאים בעבודה

הלימודים המקיפים מגינים על החשמלאי המוסמך לצד הסביבה האמורה להיות במגע זה או אחר עם מערכת החשמל. החל ממתגים ועד להתקנת ארונות חשמל, תיקון מפגעים וראייה כוללת של מערכת. כל אלו באחריות חשמלאי מוסמך ומחייבים אותו להיות עם הידע התיאורטי והמעשי המתאימים.

הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

בטיחות

קורס ממונה בטיחות בעבודה

צפון
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי מוסמך

דרום
עבור

בטיחות

קורס ממונה אנרגיה

דרום
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים