לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

לימוד ניהול רשתות

לימוד ניהול רשתות

לימוד ניהול רשתות הפך בשנים האחרונות לתחום לימוד פופולרי. בעידן זה, יותר ויותר ארגונים ומפעלים תלויים ברשתות ובפעילות המחשבים ויש צורך באנשי מקצוע שידעו לתחזק נכון את המערכת כולה.

 

לימוד ניהול רשתות מלמד לא רק כיצד עובדת המערכת הרשתית בארגון או במפעל אלא גם כיצד לתכנן אותה נכון, לשמור על התחזוקה שלה וכיצד לטפל במקרה של תשלות שונות.

על מנהל הרשתות בארגון אחריות לכל הפעילות היום יומית של המערכות הממוחשבות וכן אחריות על כל תחום המידע. מערכת של מחשבים שמתוכננת כראוי מגינה על הארגון מפני נסיונות חדירת מידע וכן חדירה של גורמים מזיקים למערכת.

 

אלו המעוניינים לעבור לימוד ניהול רשתות, מוצאים עצמם משתלבים בקלות בשוק ה- IT. על מנת לעבור את הקורס מומלץ ידע בסיסי במחשבים ובמערכות, אך לא חובה. כמו כן מומלץ להיות בעלי אוריינטציה טכנית למחשבים ויכולת עבודה תחת לחץ ודרישות לא רק של מערכת המחשבים אלא של אנשי הארגון כיוון שברגע שקורסת מערכת המחשבים, אנשי הארגון נתקלים בבעיות ומתחילים לדרוש התמודדות יעילה מולן.


 

 עלות קורס ניהול רשתות בארץ משתנה בין מוסדות לימוד שונים, אך באופן כללי ניתן לסכם כך:

 

בין 5,000 ל- 8,000 ש"ח – מסלול קצר כ- 150-300 שעות  

בין 9,000 ל- 13,000 ש"ח – מסלול מוארך עד 400 שעות

בין 15,000 ל- 20,000 ש"ח – מסלול מעמיק (לרוב דו שנתי) מעל 400 עד 600 שעות

המשך לסקירה מלאה...

  

 

 

לקבלת הצעות לפי אזור לימודים

יש למלא פרטים ולסמן אזור לימודים על המפה


קבל הצעות לימוד
אני מעוניין שנציגי מוסדות הלימוד יצרו אתי קשר

בין היתר לומדים הסטודנטים בקורס ניהול רשתות כיצד עובדת מערכת המחשבים הרשתית, מתבצע הכרות עם מערכות ההפעלה השונות וכיצד יש לעבוד מול כל אחד מהן. נוסף לכך נלמד בקורס כל התחום של תחזוקה נכונה של המחשב, כיצד לתכנן חלוקה נכונה של המחשב כדי למנוע עומסים ומה יש לעשות בעת עומס על המערכת. בקורס נלמד כיצד יש ליצור חשבונות מחשב, כיצד יש לנהל את הדיסק הקשיח וכיצד נוכל לתכנן את המידע על המחשב ולשחזרו בעת הצורך.

 

פן נוסף חשוב בעת לימוד ניהול רשתות הוא נושא האבטחה של המערכות הממוחשבות. כידוע, אחד הסיכונים של כל ארגון הוא המידע ועל כן ישנה חשיבות גבוהה מאד לניהול נכון של אבטחת המידע כך שישרת בצורה הטובה ביותר את הארגון כולו.

 

בוגרי הקורסים בתחום ניהול רשתות מוצאים עצמם משתלבים בקלות בארגונים קטנים, בינוניים ולאחר ניסיון בתחום הם משתלבים גם בארגונים גדולים. כמעט כל ארגון בוחר היום להעסיק מנהל רשתות מתוך הארגון בשל חשיבות התחום לעבודה היום יומית.

 

צוות האתר מזמין אתכם להמשליך לגלוש, לקבל מידע ולהירשם בדף הקורס - קורס ניהול רשתות
מסלולים נוספים שיכולים לעניין אותך:

קורס חשבי שכרקורס חשבי שכר           קורס הנהלת חשבונות קורס ניהול רשתות            

קורס לינוקס     קורס לינוקס           תכנות בסביבת net    תכנות בסביבת net

הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי בודק סוג 1 ו2

מרכז
עבור

מכינות ייעודיות

קורס חשמלאי מוסמך

דרום
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס ריתוך אלקטרודה ו-CO2

צפון
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים