לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

ללמוד חשבונאות - לימודים בישראל

ללמוד חשבונאות

 

אם אתם אוהבים לחשב מספרים להנאתכם ומקצועות הכספים מושכים אתכם, זה הזמן לשקול ללמוד חשבונאות. מקצוע החשבונאות מזמין את העוסקים בו להיות חלק מעולם הפיננסים ולקחת חלק משמעותי בכל עסק, חברה או ארגון.

 

כל מי שרוצה ללמוד חשבונאות יבין במהרה כי מדובר בתהליך רציני מאד. הלימודים הם לימודי תואר ראשון, A.B בכלכלה כשלאחר סיום הלימודים יש לעשות שנת סטאז' ורק לאחריה ניתן לעבוד בחברות או ארגונים.

 

 how much it cost

מגוון מוסדות מציעים מסלולי לימוד איכותיים מאוד בתחום. המחירים משתנים

ממוסד למוסד. לקבלת הצעות לימוד ממוסדות המובילים לחץ...

 

 

working man and woman

 

צוות אתר www.studychoice.co.il מאחל לך הצלחה בלימודים!

 

arow down

לקבלת הצעות לפי אזור לימודים

יש למלא פרטים ולסמן אזור לימודים על המפה


קבל הצעות לימוד
אני מעוניין שנציגי מוסדות הלימוד יצרו אתי קשר

הלימודים בתחום החשבונאות נחשבים ללימודים ריאליים והם מורכבים מלימודי מתמטיקה וסטטיסטיקה ותחומים נוספים. העבודה בפועל דורשת שימוש בכל הידע שנרכש בלימודים ובנוסף לכך דורשת גם יחסי אנוש טובים כיוון שלמרות שהעבודה מתמקדת במספרים היא נעשית מול אנשים ויחסי אנוש טובים הם בסיס להצלחה של כל חברה וארגון, גם מול אנשי הכספים.

 

איפה כדאי ללמוד חשבונאות

כל אחד יענה על שאלה זו באופן שונה כיוון שיש מגוון מקומות בהם ניתן ללמוד חשבונאות. על מנת לבחור את המקום המתאים צריך דבר ראשון לבדוק את תנאי הכניסה והאם אתם מתאימים. לאחר שתמצאו את המקומות השונים בהם תוכלו ללמוד, עליכם לבדוק את רמת הלימודים (כמה שם המקום יעזור לכם במציאת עבודה), מהו שכר הלימוד במקום והאם תוכלו לעמוד בו ולבסוף גם המיקום קובע.

 

שכר הלימוד בתחום החשבונאות משתנה בין מקומות שונים המלמדים את התחום ולכן יתכן שתעדיפו ללמוד במקום שקרוב לבית הוריכם או שבסביבה ישנה אפשרות למגורים זולים יחסית. אין זה מספיק להיות בעל הציונים המתאימים ללימודים, אלא גם בעלי אמצעים מתאימים כדי להצליח לסיימם.

 

בכל הנוגע לרמת הלימודים תוכלו לבדוק את הסילבוס המוצע לסטודנטים ולהשוות בין מקומות הלימוד השונים. נוסף לכך תוכלו לשוחח עם בוגרים ששמות שלהם תקבלו ממרכז הלימודים או לחפש אותם דרך הרשתות החברתיות. הבוגרים יוכלו לתת לכם מענה לשאלות רבות כמו רמת הלימוד, רמת המחוייבות של המרצים לסטודנטים וכמובן האם מקום הלימוד תרם למציאת עבודה בקלות רבה יותר. לימוד החשבונאות הוא לימוד שישמש אתכם לכל החיים, ישנם מקומות רבים שישמחו להעסיק אתכם בתום הלימודים ויתכן כי בעתיד אפילו תמצאו עצמכם עצמאיים עם כל הידע הנדרש לצורך עסק מצליח משלכם.

 


 

מסלולים נוספים שיכולים לעניין אותך:


קורס חשבי שכר             קורס חשבי שכר         קורס ניהול רשתות                 קורס ניהול רשתות           

קורס מזכירות רפואיות   קורס לינוקס        קורס הנהלת חשבונות סוג 3 תכנות בסביבת net

הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי מוסמך

דרום
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

לימודי חשמלאי מוסמך

דרום
עבור

טכנאי מכונות

טכנאי מכונות

דרום
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים