לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

מה לומדים בהנהלת חשבונות

מה לומדים בהנהלת חשבונות

 

קורס הנהלת חשבונות

כל מי שמעוניין ללמוד מקצוע שיקדם אותו בחיים ואוהב את תחום המספרים רוצה לדעת מה לומדים בהנהלת חשבונות. העניין בלימודי הנהלת חשבונות מובן מאיליו כיוון שמדובר במקצוע שיש לו דרישה מתמדת, מקצוע מעניין בתחום החשבונאות ומקצוע שדורש בין היתר סדר ומשמעת. רבים מתחברים לכל התכונות הללו ומתעניינים לגשת ללימודי הנהלת חשבונות.

 

מה לומדים בהנהלת חשבונות- נושאי הלימוד

ישנם שני קורסים של הנהלת חשבונות בהם ניתן להתעניין. הנהלת חשבונות סוג 1+2, שהוא קורס הנהלת החשבונות הבסיסי שמאפשר לעבוד בתחום עם ידע רב וקורס הנהלת חשבונות סוג 3 אשר מיועד למנהלי חשבונות מנוסים שרוצים להרחיב את ידיעותיהם בתחום ולהתמקצע.

 

 how much it cost

מגוון מוסדות מציעים מסלולי לימוד איכותיים מאוד בתחום. המחירים משתנים

ממוסד למוסד. לקבלת הצעות לימוד ממוסדות המובילים לחץ...

 

 

working man and woman

 

צוות אתר www.studychoice.co.il מאחל לך הצלחה בלימודים!

 

arow down

לקבלת הצעות לפי אזור לימודים

יש למלא פרטים ולסמן אזור לימודים על המפה


קבל הצעות לימוד
אני מעוניין שנציגי מוסדות הלימוד יצרו אתי קשר

קורס הנהלת חשבונות

לימודי הנהלת חשבונות הם לימודים מעניינים מאד עבור מי שמתעניין בתחום החשבונאות. בין נושאי הלימוד עוברים כל כל יסודות הנהלת החשבונות, לומדים כיצד להכין דו"חות כמו דו"חות רווח והפסד ודו"חות תזרים של החברה, לומדים את דיני השכר וזכויות העובדים בישראל ואודות דיני המס השונים.

 

הלימודים מתאימים לבוגרי 12 שנות לימוד שיש להם גישה טובה לתחום המתמטי ומעוניינים להתפתח בתחום הנהלת החשבונות. על מנת להשתלב גם במקצוע ולא רק במסגרת הלימודית מומלץ מאד להיות בעלי תכונות של סדר ואחריות.

 

עבודה בפועל

רבים מתעניינים לא רק מה לומדים בהנהלת חשבונות אלא גם על אופי העבודה של הנהלת החשבונות והדרישה של המקצוע. המקצוע של הנהלת החשבונות הוא מקצוע בעל דרישה רבה בשוק וניתן להשתלב במקומות עבודה שונים כמו משרדים של רואי חשבון, עבודה בחברות וארגונים גדולים או עבודה כפרילנס אשר נותן שירותי חוץ לרואי החשבון או לארגונים השונים.

 

העבודה עצמה מעניינת מאד וכוללת את כל תחום הניהול של הארגון או המשרד. הנהלת החשבונות אחראית על הכנת משכורות לעובדים תוך הקפדה לשמירה על זכויותיהם (כמו למשל חישוב נכון של ימי חופשה, ימי מחלה ומניעת הלנת שכר), הכנת דו"חות למקום בהתאם לדרישות השונות כמו דו"ח רווח והפסד, דו"ח תזרים ואף דו"ח כדאיות לפעולות שונות ועוד פעולות רבות אשר משקפות לעסק או לארגון את מצב הכספים שלו וניהול שלהם על הצד הטוב ביותר.

 


 

מסלולים נוספים שיכולים לעניין אותך:


קורס חשבי שכרקורס חשבי שכר            קורס ניהול רשתות קורס ניהול רשתות            

קורס לינוקס     קורס לינוקס           תכנות בסביבת net תכנות בסביבת net

הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי מסוייג

מרכז
עבור

טכנאי מכונות

קורס טכנאי מכונות מוסמך

צפון
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי מסוייג

דרום
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים