לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

מורה פרטי להנהלת חשבונות

מורה פרטי להנהלת חשבונות

 

מבחנים בהנהלת חשבונות

אם הנך נמצא/ת במסגרת לימודים/קורס הנהלת חשבונות והנך מתקשה בחומר הנלמד, למשל תוכנת החשבשבת הממוחשבת, שהינה החלק המעשי בלימודים, או לצורך העניין- את/ה מתקשה במתמטיקה, וחישובים מסחריים לא נקלטים כמו חומרי לימוד אחרים- אולי תהיה מעונין/ת לדעת כי מורה פרטי להנהלת חשבונות יכול לשמש ככלי עזר מצוין וקפיצה מדרגה בחומר שנלמד בלימודים/קורס.

 

מורה פרטי להנהלת חשבונות ניתן למצוא באינטרנט בקלות רבה. מגוון של אתרים מסוימים מציעים מורים פרטיים מכל רחבי הארץ. בדרך כלל, עלות שעת לימוד נעה בין 70 ₪ לשעה לבין 120 ₪ לשעה. מורה פרטי להנהלת חשבונות יכול להיות מרצה במכללה, אדם עם תואר בשיווק וכלכלה, מנהל חשבונות מנוסה (מעל 20 שנים במקצוע) ואף מורה לחשובונאות בבית ספר-תיכוני. המחיר כמעט ואינו תלוי ברמת הניסיון והותק, או בדיפלומה/תואר. לעיתים קרובות, הוא נע על פי החלטתו של המורה הפרטי. 

 

 how much it cost

מגוון מוסדות מציעים מסלולי לימוד איכותיים מאוד בתחום. המחירים משתנים

ממוסד למוסד. לקבלת הצעות לימוד ממוסדות המובילים לחץ...

 

 

working man and woman

 

צוות אתר www.studychoice.co.il מאחל לך הצלחה בלימודים!

 

arow down

לקבלת הצעות לפי אזור לימודים

יש למלא פרטים ולסמן אזור לימודים על המפה


קבל הצעות לימוד
אני מעוניין שנציגי מוסדות הלימוד יצרו אתי קשר

מבחנים בהנהלת חשבונות

לעיתים קרובות, מורה פרטי להנהלת חשבונות מהווה עזרה רבה, וכפי שצוין-  כקרש קפיצה להבנת החומר הנלמד. מורה פרטי יכול להעשיר בידע נוסף בהנהלת חשבונות שהצטבר בניסיון שלו, מלבד החומר הנלמד. יותר מכך, מורה פרטי מעניק כלי עזר מצוינים מסוימים שרק הוא מכיר או הוא בעצמו פיתח.

 

בהנהלת חשבונות, אתרים מסוימים מציעים לך מורים פרטיים כפי שצוין למעלה, אך לא רק- ישנם אתרים מסוימים שמציעים גם לימודי הנהלת חשבונות באינטרנט. כל החומר הנלמד נמצא בהם, באופן כזה שהוא מסודר על פי רמה, ועל פי סידור נכון ומתואם לקורס במכללה. כמו כן, ישנם אף אתרים שמוכרים רשמית במשרד הכלכלה- וניתן להשיג תעודת גמר דרכם.

 

הנהלת חשבונות הינו מקצוע מבוקש בישראל, ובהתאם לביקוש- כך גם ניתן למצוא מורים פרטיים להנהלת חשבונות ואתרים ללימוד הנהלת חשבונות.

 

בהנהלת חשבונות יש מגוון של חומרים אשר נלמדים. החומר הנלמד גם מתחלק לעיוני ומעשי. עיקר הלימודים בהנהלת חשבונות הינם החשבונאות הפיננסית (עיקר החלק העיוני), והחשבונאות המעשית הממוחשבת (עיקר החלק המעשי). כמו כן, הלימודים מתרכזים רבות בחישובים מסחריים ובתורת המסחר והמשק. 

 


 

מסלולים נוספים שיכולים לעניין אותך:


קורס חשבי שכר             קורס חשבי שכר         קורס ניהול רשתות                 קורס ניהול רשתות           

קורס מזכירות רפואיות   קורס לינוקס        קורס הנהלת חשבונות סוג 3 תכנות בסביבת net

הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי מוסמך

דרום
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

לימודי חשמלאי מוסמך

דרום
עבור

טכנאי מכונות

טכנאי מכונות

דרום
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים