לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

מכללה לעיצוב גרפי

מכללה לעיצוב גרפי


קורס עיצוב גרפי


מכללה לעיצוב גרפי - מסלולי לימוד והכשרות

הלימודים לעיצוב גרפי מכשירים את הסטודנטים שלהם באמצעות קורסים מגוונים במטרה לאפשר להם להיות מעצבים גרפים, הרוכשים מיומנויות רבות המותאות ישירות לעולם הווירטואלי. כמעט כל מכללה לעיצוב גרפי תדאג להעביר לסטודנטים מידע בנושאים הקשורים לפרסום דיגיטלי, קורסי אינטראקטיב, קופירייטיניג (כתיבה שיווקית יוצרת), עיצוב אפליקציות, עיצוב עמודים עסקיים לפייסבוק, ניו מדיה, עיצוב לוגו ועוד. הלימודים במכללות לעיצוב גרפי, מטרתן העיקרית היא להכשיר את הסטודנטים ולתת להם כלים עיצוביים על מנת שיוכלו לצאת לשוק העבודה כמעצבים גרפיים לכל דבר. בנוסף הרעיון הוא להבין מבחינה עיצובית איזה מסר תופס, מה חשוב להביא על הדף, להבין מה נחשב לרעיון מקורי ולהתאים את עצמך ללקוחות השונים שיש בשוק.

 

 

כמה עולה ? 

מגוון מוסדות מציעים מסלולי לימוד איכותיים מאוד בתחום. המחירים משתנים

ממוסד למוסד. לקבלת הצעות לימוד ממוסדות המובילים לחץ...

  

עיצוב גרפי

 

 

חץ

לקבלת הצעות לפי אזור לימודים

יש למלא פרטים ולסמן אזור לימודים על המפה


קבל הצעות לימוד
אני מעוניין שנציגי מוסדות הלימוד יצרו אתי קשר

קורס עיצוב גרפי


מהן  תוכנות העיצוב עליהן לומדים?

כמעט כל מכללה לעיצוב גרפי מעבירה קורס Photoshop. תוכנה זו היא אחת מהתוכנות המובילות בעולם העיצוב הדיגיטלי. רוב התמונות אליהן אנו נחשפים ביומיום עוצבו, לוטשו ועברו עריכה באמצעות תוכנת ה- Photoshop. בתוכנה לומדים איך לעבוד עם שכבות של תמונות, איך מתקנים ומלטשים תמונות, משלבים בין אלמנטים ועוד. מסגרת הלימודים כוללת בתוכה גם את תוכנת ה- Illudtrator- איתה משתמשים ליצור גרפיקה וקטורית.  זוהיא התוכנה הפופלארית ביותר לבנייה של לוגואים, פוסטרים, כרטיסי ביקור ועוד. כל מכללה לעיצוב גרפי בוחרת לעצמה את תכנית הלימודים ומלמדת תוכנות עיצוב שונות, אך באופן כללי המסגרות דומות מאוד אחת לשנייה.

 

למי לימודי עיצוב גרפי מתאימים?

העולם הוירטואלי הולך ומתפתח בכל יום שעובר. ההתפחות המואצת הזו, למעשה הופכת את עבודת העיצוב למאתגרת. ניתן היום להעביר כל מסר שיווקי בתוך שניות וליצור חשיפה רחבת מימדים. בכדי לאפשר הבנה וניסיון שיהפוך למעשי בשטח, כלומר לקלוט איך שוק האינטרנט עובד היום, חשוב מאוד ללמוד אותו לעומק. לימודי עיצוב גרפי מתאימים לאנשים שרוצים למצוא את החיבור שבין עיצוב לבין טכנולוגיה, לאנשים שמתחברים לצבעים ולצורות מעניינות, לאנשים שרוצים להעביר מסרים דרך הגרפיקה ובעיקר לאנשים יצירתיים שאוהבים גיוון, מרחב פעולה והרבה עניין.

 

עם מה יוצאים?

רוב המכללות לעיצוב גרפי מעניקות לבוגריהן בסיום הלימודים תעודת גמר של מעצב גרפי המאפשרת להם לצאת לשוק העבודה ולעסוק במקצועות העיצוב החזותי. בנוסף במהלך הלימודים או בסופם, כל סטודנט יוצר לעצמו תיק עבודות שיוכל לשמש אותו בעתיד ככרטיס ביקור מקצועי.


הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

טכנאי אלקטרוניקה

טכנאי אלקטרוניקה

דרום
עבור

בטיחות

קורס ממונה בטיחות בעבודה

דרום
עבור

רכב

לימודי מורה נהיגה

צפון
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים