לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

תואר שני מנהל מערכות בריאות

תואר שני מנהל מערכות בריאות

מערכת הבריאות הינה מערכת הסופגת שינויים תמידיים, דבר המוביל לצורך עיקרי במנהלי מערכות בריאות מוכשרים ואיכותיים. הטכנולוגיות הבריאותיות מתפתחות והדרישה להצטייד בציוד חדש וכוח אדם שידע להפעיל אותו היא דרישה קריטית ובסיסית. 

 

צוות אתר www.studychoice.co.il מאחל לך הצלחה בלימודים!

  


 

 

 

 

 

 

 

לקבלת הצעות לפי אזור לימודים

יש למלא פרטים ולסמן אזור לימודים על המפה


קבל הצעות לימוד
אני מעוניין שנציגי מוסדות הלימוד יצרו אתי קשר

מנהל מערכות בריאות זקוק לקו מחשבה עסקי, ניהולי וכלכלי שידע לנצל את התקציב בצורה הכי נבונה שתביא ליעילות האפשרית המרבית שניתן להשיג. מסלול לימודי תואר שני במנהל מערכות בריאות הוא מסלול רציני שנועד להעמיק את הידע של בוגריו ולשלב אותם בתפקידי מפתח ניהוליים במערכות הבריאות בארץ הכוללות בתי חולים, קופות חולים, מוסדות סיעודיים וכדומה.

 

תואר שני במנהל מערכות בריאות הוא מסלול הנלמד במספר מוסדות אקדמאיים ברחבי הארץ והוא נועד בעיקר לבוגרי תואר ראשון בתחום הניהול שרוצים להתקדם לעבר תפקידים בכירים יותר עם השפעה רבה יותר על הנעשה. מנהל מערכות בריאות צריך להיות מקצוען בתחום העסקי ולדעת לנהל תקציב יציב תוך כדי מתן השירות הדרוש למוסד הכל כך הרגיש שהוא מנהל. הרבה שיקולים נמצאים על כף המוזנאיים שהתקציב אינו מאפשר לספק את כל הצרכים. על מנהל מערכות הבריאות לבחור לקדם את נושאים הקריטיים ולהסתדר איפה שאפשר עם המשאבים הישנים יותר.

הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי ראשי

צפון
עבור

בטיחות

קורס הדברה

מרכז
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי מעשי

דרום
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים