לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

משכורת חשמלאי מוסך - לימודים בישראל

משכורת חשמלאי מוסמך

קורס חשמלאי מוסמך – מה כולל מסלול הלימודים ומהי משכורת חשמלאי מוסמך?


לימודי חשמל – על מנת להשתלב בלימודי החשמל במסגרת לימודי התעודה ישנם כמה מסלולים שונים. מתעניינים המגיעים ללא רקע בתחום החשמל ורוצים לרכוש מקצוע חדש לגמרי יכולים להשתלב במסלול לימודי חשמלאי מעשי או חשמלאי מוסמך. קורס חשמלאי מעשי קצר יותר (כמעט פי שניים) מקורס חשמלאי מוסמך והוא נועד להכשיר את תלמידיו לעסוק בסופו של יום במערכות חשמל חד פאזיות עד 40 אמפר. לעומתו, קורס חשמלאי מוסמך הוא קורס מעמיק ומקצועי עם מגוון תחומי לימוד. מטרת הלימודים היא שבסופו של יום יעסקו הבוגרים במערכות חשמליות תלת פאזיות עד 80 אמפר. כמו גם אפשרויות העבודה כך גם משכורת חשמלאי מוסמך גבוהה יותר במרבית המקרים ממשכורתו של חשמלאי מעשי כיוון שהחשמלאי המוסמך נהנה מאפשרויות עבודה רבות יותר בשוק העבודה. מסלול הלימודים בהסמכת חשמלאים מוסמכים כולל צבירת ידע רב אודות המכשירים, המתקנים ומכונות החשמל השונות הקיימות בשוק, לימוד תורת החשמל, פרקים בפיזיקה ומתמטיקה, שיטות עבודה מומלצות, כללי בטיחות בעבודה וכן, תרגול פרקטי ומעשי במעבדות חשמל לשם צבירת ניסיון וידע בתחום.

 

משכורת חשמלאי מוסמך ותחומי עיסוקו – חשמלאים בעלי הסמכה של חשמלאי מוסמך משתלבים בשוק העבודה במגוון משרות עבודה לרוב הם משתלבים בתעשייה ובמפעלים כחשמלאים מוסמכים ואנשי אחזקה. כאן פרמטר הניסיון משחק תפקיד חשוב ביותר. משכורת חשמלאי מוסמך צעיר וחסר ניסיון תעמוד בממוצע על כ- 30 עד 35 שקלים בשעה. עם צבירת הניסיון משכורותיהם של החשמלאים עולה, היקף שעות העבודה גדל ותנאי העבודה משתפרים באופן משמעותי. בנוסף חשמלאים מוסמכים משתלבים לא רק במפעלים ותעשיות אלא גם בענף הבנייה, השיפוץ וביצוע פרויקטי חשמל מיוחד בחברות חשמלאים שונות. עבודה זאת נחשבת לעבודה איכותית הכוללת עבודה מאתגרת ודינאמית שהשכר בה הוא שכר הוגן וטוב. כמו כן, חשמלאים מוסמכים רבים מלבד עבודתם כשכירים בחברות ומפעלים מעניקים שירות עצמי ללקוחות פרטיים מזדמנים וכך יכולים ליהנות מתוספת משמעותית בשכר החודשי. 

 

מגוון מוסדות מציעים מסלולי לימוד איכותיים ומקצועים בתחום. המחירים משתנים

ממוסד למוסד.


לקבלת הצעות לימוד לחץ

 

 צוות אתר www.studychoice.co.il מאחל לך הצלחה בלימודים!

 

לקבלת הצעות לפי אזור לימודים

יש למלא פרטים ולסמן אזור לימודים על המפה


קבל הצעות לימוד
אני מעוניין שנציגי מוסדות הלימוד יצרו אתי קשר

הרשם עוד היום לקורס חשמלאי מוסמך ותתחיל ללמוד מקצוע איכותי לחיים. צוות אתר www.studychoice.co.il ידאג לספק לכם, המתעניינים בלימודים את הצעות הלימוד הטובות והמשתלמות ביותר בתחום.

 


 

מסלולים נוספים שיכולים לעניין אותך:

קורס בקרים מתוכנתים PLC       

קורס טכנאי טלפונים סלולאריים

קורס ממונה בטיחות בעבודה            

קורס מנהלי עבודה בתעשייה

קורס ניהול פרויקטים בבנייה              

קורס ממונה אנרגיה

הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי מוסמך

דרום
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי מוסמך

דרום
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי מוסמך

מרכז
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים