לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

משכורת של טכנאי חשמל

משכורת של טכנאי חשמל

 

שכר טכנאים בתחום החשמל בארץ

רגע לפני שאתם נרשמים ללימודים, מומלץ שתבחנו מהם הלימודים הטובים ביותר עבורכם וגם תבצעו תכנון קריירה. היום כולנו יודעים מהו המצב של שוק העבודה ואין ממש צורך לפרט כיצד על כל עבודה יש רבים שמנסים להתקבל ולכן חשוב יותר מאי פעם לבצע תכנון של הלימודים והקריירה בראייה עתידית. חשוב לבחון את עלות הלימודים, כמה זמן הם נמשכים, אופציות התעסוקה בסיומם וכן האם תוכלו להמשיך להתפתח לאחר סיום הלימודים ומה ידרוש מכם מסלול ההתפתחות.

 

במידה ואתם מעוניינים להשתלב בתחום עבודות החשמל בוודאי גם אתם רוצים לברר מהי משכורת של טכנאי חשמל על מנת לברר האם הלימודים רלוונטיים עבורכם או לא. אם יצא לכם לחפש מהי משכורת של טכנאי חשמל כנראה גם אתם מתעניינים בלימודים בתחום ומתכננים לעצמכם מסלול קריירה ולכן חשוב לציין שתי עובדות חשובות מעבר למשכורת אותה אתם צפויים לקבל. העובדה הראשונה שכדאי שתקחו בחשבון היא שניתן לשער שכטכנאי חשמל מתחילים תרוויחו בוודאי פחות מאשר טכנאי חשמל מנוסים. העובדה השנייה שאתם יכולים לקחת בחשבון היא שעומדות בפניכם אפשרויות תעסוקה שונות ואפשרויות התפתחות ולכן אל לכם לצפות שהמשכורת הראשונית שלכם היא זו שתלווה אתכם לכל אורך שנות העבודה שלכם.

 

צוות אתר www.studychoice.co.il מאחל לך הצלחה בלימודים!

  


 

 

 

 

 

 

לקבלת הצעות לפי אזור לימודים

יש למלא פרטים ולסמן אזור לימודים על המפה


קבל הצעות לימוד
אני מעוניין שנציגי מוסדות הלימוד יצרו אתי קשר

שכר טכנאים בתחום החשמל בארץ


המשכורת של טכנאי החשמל משתנה לפי תחום העיסוק שלהם בפועל וניתן לומר כי לרוב הם מרוויחים מעל המשכורת הממוצעת בשוק, אם כי מצב זה עשוי להשתנות בהתאם להתמחות של הטכנאי ואופי העבודה שלו. כמובן שישנו הבדל בין אלו שעובדים כעצמאיים לאלו שעובדים בחברות וכן ישנו הבדל בין טכנאים אשר נותנים שירות גם מחוץ לשעות העבודה הנהוגות לעומת אלו אשר עובדים בשעות העבודה המקובלות.

 

לימודי טכנאי חשמל אלו לימודים מקיפים אשר כוללים בתוכם לימודי פיזיקה, מתמטיקה, אלקטרוניקה וכן שפות תכנות, תכנון מערכות חשמל ויצירת מערכות פיקוד. הלימודים המקיפים פותחים בפני הבוגרים עולם שלם של הזדמנויות ולכן אנו יכולים לראות כי משכורת של טכנאי חשמל במקום עבודה אחד בו אחריות תחומי העבודה מצומצמים תהיה נמוכה ביחס למשכורת של טכנאי החשמל אשר במסגרת העבודה שלו הוא נדרש לקבלת אחריות גדולה יותר. 
מסלולי טכנאים נוספים :

 

לימודי טכנאי אלקטרוניקה          

לימודי טכנאי מכונות              

לימודי טכנאי תעשייה וניהול     

הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי מוסמך

דרום
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס ריתוך

מרכז
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס ריתוך

דרום
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים