לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

קורסי הנהלת חשבונות בצפון

קורס הנהלת חשבונות בצפון


לימודי התעודה בארץ מספקים למתעניינים בלימודים הללו אפשרויות רבות להשתלב בהן ולרכוש מקצוע ברור ומוגדר על מנת להשתלב בשוק העבודה בעזרתו ולהתחיל בקריירה עצמאית. ישנם מגוון קורסים ומסלולי הכשרות שונים המוגשים במוסדות הלימודיים כשביניהם: קורסי חשמל, קורסי עיצוב, מחשבים, אימון אישי, ניהול, שיווק, רפואה אלטרנטיבית וכן, קורס הנהלת חשבונות בצפון, במרכז ובדרום. כל מוסד לימודי פותח מגמות שונות תחת קורתו ומעניק לתלמידים את הידע הדרוש להם על מנת להפוך למקצוענים איכותיים בשוק העבודה. במאמר זה נרחיב מעט יותר על מסלול הלימודים קורס הנהלת חשבונות בצפון.

 

קורס הנהלת חשבונות בצפון מוצע במגוון מכללות הפרוסות בערי הצפון כמו חיפה, כרמיאל וכדומה... המסלול נגיש למרבית האוכלוסייה והוא מאפשר השתלבות של נשים וגברים כאחד למסלול ההכשרה שנותן כלים ברורים ואיכותיים ביותר להתחיל קריירה בתחום בתור מנהלי חשבונות בעלי ידע מספק ומקצועי. במהלך הקורס רוכשים התלמידים את כל כללי המקצוע, מבינים את מהות התפקיד ולומדים על תחומי האחריות השונים שמנהל החשבונות מחזיק בהם. ביניהם: תשלומי חובות, גביית חובות, ניהול משכורות, הנפקת חשבוניות, ניהול מלאי, מעקב מחסן, הכנת דוחות תקופתיים וכו...

  

 

מגוון מוסדות מציעים מסלולי לימוד איכותיים מאוד בתחום. המחירים משתנים

ממוסד למוסד. לקבלת הצעות לימוד ממוסדות המובילים לחץ...

 

 

 

צוות אתר www.studychoice.co.il מאחל לך הצלחה בלימודים!

 

לקבלת הצעות לפי אזור לימודים

יש למלא פרטים ולסמן אזור לימודים על המפה


קבל הצעות לימוד
אני מעוניין שנציגי מוסדות הלימוד יצרו אתי קשר

קורס הנהלת חשבונות בצפון כמו בשאר הארץ הוא קורס המפוקח על ידי משרד הכלכלה בישראל שמציב דגשים חשובים למוסדות הלימוד שרוצים לקיים קורס זה במוסדותיהם. הגוף הממשלתי דואג לכך שמוסדות הלימוד יעניקו הכשרה ראויה לתלמידים שלא מחסירה מהם חומר לימודי חשוב. על פי התקן של משרד הכלכלה הקורס כולל 390 שעות לימוד המתורגלות בכיתה ומול מחשב תוך כדי הכרת תוכנות העבודה. לרוב מסלול הלימודים מוגש במסגרת של שיעור עד שניים בשבוע שבעות אחר הצהריים וזאת על מנת לאפשר לכל אוכלוסיית התלמידים גם אלו שחייבים לעבוד, לקיים משפחה וכו... לקבל את ההכשרה ואת האפשרות להפוך למנהלי חשבונות.

 

קורס הנהלת חשבונות בצפון הוא אחד מיני רבים שמסלולי לימודי התעודה בארץ מציעים למתעניינים השונים. צוות אתר www.studychoice.co.il אסף עבורכם מגוון הכשרות וקורסים שונים המתקיימים במכללות ובתי הספר השונים. היכנסו, קראו ונצלו את יתרונות האתר. 

הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי מוסמך

דרום
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

לימודי חשמלאי מוסמך

דרום
עבור

טכנאי מכונות

טכנאי מכונות

דרום
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים