לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

קורסי חשבונאות

קורסי חשבונאות 

מבין הנושאים המבוקשים ביותר במכללות ובתי הספר השונים ניתן לראות שקורסי חשבונאות מובילים בראש עם כמות הולכת וגדלה של אנשים שבוחרים להתמקצע בתחום ולהתחיל בלימודי החשבונאות השונים במטרה להתחיל בקריירה טובה ואיכותית.

 

 

עלות קורס הנהלת חשבונות סוג 1+2 משתנה בין מוסדות לימוד שונים, אך באופן כללי ניתן לסכם כך:

 

 בין 6,000 ל- 7,000 ש"ח - מסלול  של 390 שעות לימוד (יש לוודא שהקורס ניתן בפיקוח משרד הכלכלה)

 

 

 

 

 

לקבלת הצעות לפי אזור לימודים

יש למלא פרטים ולסמן אזור לימודים על המפה


קבל הצעות לימוד
אני מעוניין שנציגי מוסדות הלימוד יצרו אתי קשר

להלן מספר קורסי חשבונאות נפוצים בקרב המתעניינים :

 

קורס הנהלת חשבונות סוג 1+2 – זהו קורס הבסיס למנהלי חשבונות, קורס הנהלת חשבונות סוג 1+2 הוא קורס רציני ואיכותי שמעניק לתלמידיו את הידע הדרוש לנהל חשבונות, לשלוט במספרים ותוכנות מחשב שנועדו לשם כך וכן הלאה. קורס הנהלת חשבונות סוג 1+2 הוא קורס בן 390 שעות לימוד המתפרשות על פני כשנה של לימודים במתכונות נוחות שמאפשרות לשלב בין הלימודים, העבודה ושיגרת חיים נורמאלית.

 

קורס הנהלת חשבונות סוג 3 – זהו קורס מתקדם הנועד לבוגרי קורס הנהלת חשבונות סוג 1+2 . אחת מדרישות הקבלה לקורס הנהלת חשבונות 3 הוא תעודת מנהל חשבונות סוג 1 ו2 ומרבית המכללות מציבות דגש גם על התמחות של שנה בתפקיד הקשור לתחום. קורס הנהלת חשבונות סוג 3 הוא קורס קצר יותר מלימודי הנהלת חשבונות סוג 1+2 אך הוא מעמיק עם התלמידים לדקויות חשובות ומפגיש אותם עם אסטרטגיות עבודה וכלי עבודה שונים שמקלים ומיעלים את עבודתם.

קורס חשבי שכר – מנהל חשבונות הרוצה לשדרג את שמו ואת ארגז כליו ותחומי עיסוקו יכול לבחור מבין קורסי החשבונאות השונים את קורס חשבי שכר. זהו קורס קצר ומקצועי שמכשיר את הסטודנט לעבודה החשובה של חישובי השכר השונים בחברות, עסקים ארגונים וכדומה ומפקיד אותו על חישוב שוטף הנמנע מטעויות. קורס חשבי שכר הוא קורס מצוין להעשרת תחומי עיסוקיו של מנהל חשבונות.

 

קורס ייעוץ מס – עוד קורס מהמגוון של קורסי חשבונאות הקיימים הוא קורס ייעוץ מס. גם הוא תוספת טובה למי שסיים קורס הנהלת חשבונות סוג 1+2 או 3. והוא מעניק למנהל החשבונות אפשרויות עבודה רבות בתחום ייעוץ המס. 

 

איך אתר www.studychoice.co.il יעזור לכם להפוך למנהלי חשבונות איכותיים ומקצועיים? פשוט מאוד! באתר תוכלו למצוא מידע רב על הקורסים השונים ולקבל מושג בסיסי על התהליך שמצפה לכם, בנוסף, ישנה האפשרות של הרשמה למסלול הלימודים אצלנו באתר כאשר אנו נדאג לספק לכם את אפשרויות הלימוד הקיימות באזור שבנחבר.

 

הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי מוסמך

דרום
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

לימודי חשמלאי מוסמך

דרום
עבור

טכנאי מכונות

טכנאי מכונות

דרום
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים