לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

קורסי חשמל

קורסי חשמל

קורסי חשמל הוא תחום נפוץ ומבוקש על ידי לא מעט מתעניינים בלימודים בחברה הישראלית. המקצוע שניתן להשיג ולפתח בתחום הוא מקצוע  מבוקש שיכול להביא הכנסה מספקת לעוסקים בו. לימודי חשמל במכללות ובתי הספר השונים במתכונת לימודי התעודה הינם לימודים מקצועיים שמטרתם היא להכשיר מקצוענים חדשים שישתלבו בשוק העבודה כחשמלאים מן המניין. 

 

 

 

 

עלות קורס חשמלאי מוסמך בארץ משתנה בין מוסדות לימוד שונים, אך באופן כללי ניתן לסכם כך:

  

בין 14,000 ל- 17,500 ש"ח - מסלול ארוך של 1260 ש"ל לבעלי 10 שנות לימוד  

בין 12,000 ל- 15,000 ש"ח – מסלול של 1080 ש"ל לבעלי 12 שנות לימוד

בין 9,000 ל- 11,500 ש"ח – מסלול של 800 ש"ל לבעלי 12 שנות לימוד ורישיון חשמלאי עוזר

בין 6,000 ל- 7,500 ש"ח – מסלול קצר של 483 ש"ל לבעלי רישיון חשמלאי מעשי

המשך לסקירה מלאה...

 

 

  

 

לקבלת הצעות לפי אזור לימודים

יש למלא פרטים ולסמן אזור לימודים על המפה


קבל הצעות לימוד
אני מעוניין שנציגי מוסדות הלימוד יצרו אתי קשר

אז מה לומדים בשביל להפוך לחשמלאים?

 

על מנת להפוך לחשמלאים ולהתחיל לעסוק בתיקונם, התקנתם ותחזוקתם של מערכות חשמל על המתעניין להיות בעל ידע מתאים, ניסיון מעשי ורישיון לעסוק במערכות חשמל מהסוג הדרוש. פה נכנסים מוסדות הלימוד לתמונה המציעים מגוון מסלולים וקורסי חשמל שונים :

 

קורס חשמלאי מעשי – מבין קורסי החשמל השונים הנלמדים קורס חשמלאי מעשי הינו קורס ראשוני והתחלתי. קורס חשמלאי מעשי מפגיש את התלמידים עם ידע תיאורטי נרחב, ניסיון פרקטי חשוב ונושאים שונים בתחום החשמל. קורס חשמלאי מעשי אורך כשנה של לימודים במתכונת נוחה של כפעם עד פעמיים בשבוע במסלול לימודי בוקר, ערב או ימי שישי.

קורס חשמלאי מוסמך – זהו הקורס הנפוץ והפרקטי ביותר מבין קורסי החשמל השונים. קורס חשמלאי מוסמך הינו קורס רחב ומעמיק שנמשך כשנתיים וחצי ומכנסים את תלמידיו לכל הדקויות הדרושות. קורס חשמלאי מוסמך מכין חשמלאים איכותיים שידעו להשתלב בשוק העבודה ולתת מענה על הצד הטוב ביותר. בוגרי קורס חשמלאי מוסמך שקיבלו רישיון חשמלאי מוסמך נהנים מפרויקטים רבים שהם רשאים לבצע.

 

קורס חשמלאי ראשי – אלו שסיימו קורס חשמלאי מוסמך עבדו בתחום ורוצים להתקדם לעבר תפקידים בכירים יבחרו מבין קורסי החשמל  השונים את קורס חשמלאי ראשי. זהו קורס שנועד למתקדמים ואנשי מקצוע בעלי ניסיון בתחום. קורס חשמלאי ראשי מכשיר את הסטודנטים בסופו של דבר להיות מנהלי צוות חשמלאים שעובדים בפרויקטים גדולים בחברות ומשקים בארץ. האחריות על חשמלאים ראשיים היא גדולה אך מתוגמלת כראוי.

הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

בטיחות

קורס ממונה בטיחות בעבודה

צפון
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי מוסמך

דרום
עבור

בטיחות

קורס ממונה אנרגיה

דרום
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים