לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

קורס בדיקת תוכנה QA

קורס בדיקת תוכנה QA

קורס בדיקת תוכנה QA הוא קורס שבוגריו דרושים בכל תחום טכנולוגי עסקי חשוב שיש. בכל חברה כזו קיימים האנשים שעבודתם קריטית, חשובה ונחוצה והיא בדיקת התוכנה. בלי בדיקת תוכנה לא ניתן לשווק אף מוצר לשוק. לכן, הדרישה אצל המעסיקים למקצוע זה קיים באופן תמידי והשכר לרוב הוא שכר טוב ואיכותי. התחום הינו תחום שמתפתח מיום ליום בעולם המחשבים ולפיכך שהדרישה למקצוענים ששולטים בנושא רק הולכת וגוברת. קורס בדיקת תוכנה QA מקנה לחניכיו את הידע הנדרש על מנת לתכנן ולבצע מעקבים ובדיקות תוכנה הכרחיות לפיתוחם של מוצרים ומערכות תוכנה שונות.

 

 

מגוון מוסדות מציעים מסלולי לימודי איכותיים מאוד בתחום. המחירים משתנים

ממוסד למוסד. לקבלת הצעות לימוד ממוסדות המובילים לחץ...


 

 

 

לקבלת הצעות לפי אזור לימודים

יש למלא פרטים ולסמן אזור לימודים על המפה


קבל הצעות לימוד
אני מעוניין שנציגי מוסדות הלימוד יצרו אתי קשר

קורס בדיקת תוכנה QA – רקע כללי :

 

הלימודים הינם לימודים הנערכים באופן מקצועי ומעמיק ומטרתם היא להכשיר בודקי תוכנה מקצועיים ואיכותיים שיוכלו לטפל, לפתור ולענות על דרישות המעסיקים בשוק העבודה. מגוון מוסדות לימוד מציעים את מסלולים הלימודים בחרבי הארץ כולה במתכונות לימודים שונות ומגוונות. קורס בדיקת תוכנה QA יעניק לתלמידיו את הידע ושיטות העבודה המסורתיות החדשות והרלוונטיות לעבודה איכותית ומקצועית שתבטיח את איכות המוצר שאותו הם בודקים. בדיקת התוכנה היא בעל תפקיד קריטי בתהליך הייצור שהריי היא מגלה תקלות בזמן הנכון ומונעת הפסדים כלכליים עתידיים לארגון. בין נושאי הלימוד השונים אותם ילמדו החניכים בקורס יעברו על הנושאים הבאים : שיטות לבדיקת תוכנה לפי סיווג סוגי מערכות, כלי עזר אוטומטיים וידניים לניהול תקין של תהליך הבדיקה, כתיבת תסריטי בדיקות ורכישת ידע והרחבת ארגז הכלים האישי לעבודה מקצועית אחר בדיקה וגילוי תקלות.

 

קורס בדיקת תוכנה QA – מסלול לימודים :

 

תנאי הקבלה למסלול הלימודים לרוב דורשים מהמתעניינים ידע קודם בתכנות, אולם ישנם מסלולי לימוד מיוחדים המאפשרים קבלתם ושילובם של חסרי ניסיון קודם בתכנות שברשותם ידע במערכות הפעלה והם בעלי שליטה טובה בשפה האנגלית. היקף שעות הקורס משתנה בין מוסד למוסד ולרוב אורך בין 250 עד 350  שעות למידה המתפרסים על פני תקופה של עד שנה (לרוב פחות).

הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי מעשי

מרכז
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי מוסמך

דרום
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס בקרים מתוכנתים PLC

דרום
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים