לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

קורס בקרים מתוכנתים מתקדם

קורס בקרים מתוכנתים מתקדם


לימודי תכנות בקרים

מעוניינים להתשתלב באחד ממקצועות המתקדמים ולעבוד מול מערכות ממוחשבות? קורס בקרים מתוכנתים מתקדם הוא קורס המשלב הכשרה תיאורטית לצד הכשרה מעשית ומאפשר לבוגריו להשתלב בתחום שהולך ומתפתח.

 

מה מחכה למי שלמד קורס בקרים מתוכנתים מתקדם? לבוגרים מצפה עבודה בתחום שהולך ומתפתח. כמעט כל תעשייה מחזיקה היום מערכות ומחשבים אשר מפקחים על העבודה השוטפת ועל כן זקוקים לבקרים מקצועיים שידעו לתפעל את הבקרים ולתרום למהלך העבודה כך שתתנהל ללא כל תקלות או עיכובים.

 

בין היתר, בוגרי הקורס משתלבים בעבודה בתעשייה, במערכות שונות ועבודה מול בקרים המשמשים להפעלת בית חכם. תפקידו של בוגר הקורס הוא לתכנן את מערכות הבקרים, לבצע תחזוקה שוטפת ולטפל בתקלות אשר עולות בזמן תפעול המערכת.

 

  

כמה זה עולה 

מגוון מוסדות מציעים מסלולי לימוד איכותיים ומקצועים בתחום. המחירים משתנים

ממוסד למוסד.


לקבלת הצעות לימוד לחץ

 

קורס בקרים מתוכנתים

 

 צוות אתר www.studychoice.co.il מאחל לך הצלחה בלימודים!

 

חץ כלפי מטה

לקבלת הצעות לפי אזור לימודים

יש למלא פרטים ולסמן אזור לימודים על המפה


קבל הצעות לימוד
אני מעוניין שנציגי מוסדות הלימוד יצרו אתי קשר

לימודי תכנות בקרים

קורס בקרים מתוכנתים מתקדם מיועד לבעלי חוש טכני אשר מעוניינים להשתלב בתעשייה או בתכנון ותחזוקת בקרים מתוכנתים. הקורס מומלץ לאנשים בעלי רקע בתחום הייצור והתעשייה אשר רוצים להתקדם ולהרחיב את ידיעותיהם.

 

העבודה עצמה מעניינת וכוללת חלק חשוב ומרכזי בתהליך העבודה כולו. באחריות מתחזק הבקרים לדאוג לעבודה רצופה של הבקרים והמכונות שתחת תפקודם. היום, הבקרים הם חלק מרכיב ומרכזי בתהליך הייצור והתעשייה, הבקרים אמורים להפוך את העבודה למדוייקת ויעילה עם מינימום תפעול מצד האדם. הבקרים מכילים מרכיבי כניסה ויציאה, מצד אחד הם מעבירים מידע למכונות השונות ומצד שני הם בוחנים (מבקרים) שהעבודה אכן נעשתה. תפקידו של מפעיל הבקרים הוא לדאוג לעבודה שוטפת, לתכנן ולטפל בבעיות המתעוררות לאורך תפעולו של הבקר. אחראי הבקרים יכול לחסוך לארגון כספים רבים ולהקל על תהליך העבודה כולו.

 

הקורס עצמו מעביר את התלמידים הכשרה תיאורטית לצד הכשרה מעשית. המטרה של הקורס היא להכשיר את התלמידים לעסוק באופן מעשי בתחום מייד בתום הלימודים. על כן ההכשרה כוללת: הכרות עם סוגי הבקרים הקיימים היום, לימוד אודות התוכנות הנדרשות להפעלת הבקר וכן תפעולו לכל אורך שרשרת העבודה, לרבות זיהוי תקלות וטיפול בהן.

 

הקורס מתאים לבעלי רקע מתאים אשר רוצים להתפתח בעבודה וללמוד מקצוע נדרש בתעשייה ובבתים חכמים. בתום הקורס יכולים הבוגרים להשתלב בקלות במקום העבודה היות והוא מקיף וכולל את כל הידע הנדרש בתחום.
מסלולים נוספים שיכולים לעניין אותך:

קורס חשמלאי מוסמך            חשמלאי   קורס ממונה בטיחות בעבודהממוני בטיחות

קורס מנהלי עבודה בתעשייה ממונה אנרגיה   קורס מנהלי עבודה בבניין     מנהלי עבודה בבניין

הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

רפואה

קורס מזכירות רפואיות

דרום
עבור

בטיחות

קורס ממונה בטיחות בעבודה

צפון
עבור

חשבונאות

קורס הנהלת חשבונות 1+2

דרום
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים