לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

קורס בקרים מתוכנתים siemens

קורס בקרים מתוכנתים siemens

 

לימודי תכנות בקרים - מסלולי לימוד מקצועיים

קורס בקרים מתוכנתים siemens מלמד אתכם על עולם הבקרים המתוכנתים ומאפשר לכם לקבל הכשרה בתחום נדרש מאד בתעשייה. הבקרים המתוכנתים הם חומרה אשר התפקיד שלהם הוא לפקח על עבודת הייצור. על מנת שהבקרים יידעו על מה הם צריכים לפקח, יש צורך בתכנת אשר עבר הסמכה בתחום וידע לתפעל אותם בהתאם לדרישות של הייצור. הדרישה לטכנאי בקרים מתוכנתים הולכת ועולה כיוון שהעולם הטכנולוגי תלוי היום בבקרה אוטומטית אם ברצון המפעל לחסוך בכוח אדם ולייצר מוצרים מדויקים יותר.

 

קורס בקרים מתוכנתים siemens- תנאי קבלה ולימודים

לקורס בקרים מתוכנתים יכולים להתקבל חשמלאים ברמת מעשי ומעלה או בעלי 12 שנות לימוד. במהלך הקורס לומדים את כל הנושאים הנדרשים להפעלת בקרים מתוכנתים ועושים הכרות עם המערכות השונות. בין היתר לומדים במהלך הקורס מתמטיקה ומערכות מתמטיות, כרטיסים של בקרים מתוכנתים (כניסה ויציאה), חיבורי מגעים, יסודות הבקרים, ציוד עזר למערכות, תקשורת בין בקרים, תקשורת בין בקרים למערכות המפעל ועוד.

 

הלימודים עצמם נחלקים בין לימודים תאורטיים ללימודים מעשיים במעבדה. בלימודים מבצעים סימולציות להרכבת מערכות בקרים מתוכנתים, תכנות וטיפול בתקלות כשהמטרה היא להכשיר את הטכנאים לעסוק במקצוע כבר מהיום הראשון לסיום הלימודים.

 

כמה זה עולה 

מגוון מוסדות מציעים מסלולי לימוד איכותיים ומקצועים בתחום. המחירים משתנים

ממוסד למוסד.


לקבלת הצעות לימוד לחץ

 

קורס בקרים מתוכנתים

 

 צוות אתר www.studychoice.co.il מאחל לך הצלחה בלימודים!

 

חץ כלפי מטה

לקבלת הצעות לפי אזור לימודים

יש למלא פרטים ולסמן אזור לימודים על המפה


קבל הצעות לימוד
אני מעוניין שנציגי מוסדות הלימוד יצרו אתי קשר

לימודי תכנות בקרים - מסלולי לימוד מקצועיים

 

קורס בקרים מתוכנתים siemens- עבודה לבוגרים

העבודה של בוגרי קורס בקרים מתוכנתים siemens מעניינת מאד והיא בתחום התעשייה. הבוגרים עוסקים בשלושה תחומים עיקריים; הקמת מערכות בקרים מתוכנתים, הפעלה של הבקרים וביצוע ביקורת ותיקונים בעת הצורך.

 

כאשר יש צורך להפעיל את המכונות יש לבחור את הבקרים המתאימים למשימה. הטכנאי למד אודות מערכות הבקרים השונות ויהיה זה תפקידו להתאים את המערכת הנכונה למפעל. לאחר ההתקנה או במידה וכבר הותקנו הבקרים, יש להפעיל את הבקרים ולהגדיר את הדרישות של המפעל והמכונות. הבקרים עצמם לא יודעים לפעול ולבצע ביקורת ללא תכנות שלהם ולשם כך ישנם טכנאי בקרים מתוכנתים. חלק נוסף של עבודת הטכנאי היא ביקורת של הבקרים, בדיקה כי העבודה מתבצעת כראוי וזיהוי תקלות אפשריות. במידה ומצא הטכנאי תקלה יש לו את כל הכלים לטפל בה כיוון שעבר הכשרה מתאימה.
מסלולים נוספים שיכולים לעניין אותך:

קורס חשמלאי מוסמך            חשמלאי   קורס ממונה בטיחות בעבודהממוני בטיחות

קורס מנהלי עבודה בתעשייה ממונה אנרגיה   קורס מנהלי עבודה בבניין     מנהלי עבודה בבניין

הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי מוסמך

דרום
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי מוסמך

דרום
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי מוסמך

מרכז
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים