לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

קורס גישור זוגי

קורס גישור זוגי

 

לימודי גישור ויישוב סכסוכים בין בני זוג

קורס גישור זוגי זה קורס מעניין שפותח דלתות רבות 

לכל אחד מאיתנו עלולות להיות בעיות בזוגיות, ויש הרבה אנשים שבסופו של דבר מחליטים גם לפרק את המערכת הזוגית שלהם. במידה וגם אתם רוצים לעזור לאותם אנשים להתגרש כמה שיותר יפה, אז אין ספק שכדאי לכם לעשות קורס גישור זוגי, כי בקורס כזה למעשה תוכלו לעזור לאנשים או למצוא פתרון למצב או לוותר סופית על הזוגיות אך מבלי לריב. למרות שהיינו רוצים להאמין שאהבה נשארת לנצח, העובדות מדברות בעד עצמן ועל פי הסטטיסטיקה אחד מתוך שלושה זוגות בסופו של דבר יתגרש. לכן חשוב שתהייה גם אפשרות של גישור, כי אם אפשר לנסות להיפרד יפה אז למה להגיע לבית המשפט?

 

עבור לרשימת ההצעות


מסלולים נוספים שיכולים לעניין אותך:


קורס אימון

אימון זוגי ומשפחתי

אימון עסקי
אימון לירידה במשקל

הכשרת מאמנים 

 

 

לקבלת הצעות לפי אזור לימודים

יש למלא פרטים ולסמן אזור לימודים על המפה


קבל הצעות לימוד
אני מעוניין שנציגי מוסדות הלימוד יצרו אתי קשר

לימודי גישור ויישוב סכסוכים בין בני זוג

 

מה לומדים בקורס?

קורס גישור זוגי זה קורס שיכול להיות מעניין עבורכם בין אם אתם עורכי דין, יועצים לענייני זוגיות או פשוט אנשים שרוצים ללמוד את התחום הזה, כי האמת היא שהקורס הזה מעניין ביותר. בקורס נלמדות שיטות גישור שונות, ואתם תראו שאם תתמידו בכל השיעורים אתם תקבלו כלים שיהפכו אתכם להיות מגשרים טובים. זה לא קל לפגוש אנשים בסיטואציה כל כך רגישה בחיים שלהם, כך שבהחלט כדאי שתעשו כל מה שאתם יכולים כדי לעזור להם, ומומלץ ללמוד את הקורס הזה במקום הכי טוב שיש.

 

האם יש עבודה בתחום?

כפי שהוזכר לעיל, במדינת ישראל אחוז האנשים שנפרדים ומתגרשים הוא גדול מאוד. משמעות הדברים היא שבוגרי קורס גישור זוגי בהחלט יוכלו למצוא עבודה, כי לא חסרים זוגות שרוצים להיפרד. עם זאת, על מנת שתוכלו גם אתם להתחיל בקריירה מקצועית וטובה אתם צריכים ללמוד במקום ששמו הולך לפניו, כי הרבה פעמים לשם בית הספר שמעניק לכם את התעודה יש חשיבות גדולה. ככל שתלמדו במקום מוכר יותר כך הסיכויים שתמצאו עבודה יהיו יותר גדולים, ולכן לא כדאי לכם ללמוד בכל מקום. אתם צריכים לקרוא מידע על בתי הספר השונים שבהם מתקיימים הקורסים האלה וכך תוכלו לבחור את המקום הטוב ביותר שבו אתם רוצים להירשם ללימודים בתחום הגישור. 

הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

בטיחות

קורס ממונה בטיחות בעבודה

דרום
עבור

רכב

לימודי מורה נהיגה

צפון
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס ריתוך

מרכז
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים