לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

קורס גרפיקה ממוחשבת בירושלים

קורס גרפיקה ממוחשבת בירושלים   


קורס עיצוב גרפי  

אם אתם בעלי ראש עיצובי, מחוברים לטכנולוגיה ממוחשבת, אוהבים אפקטים, בעלי דמיון וחוש יצירתי מפותחים ורוצים ללמוד על תוכנות עיצוביות שונות ואף להשתלב בתעשיית השיווק, הפרסום, הדפוס, המולטמדיה והאינטרנט בארץ קורס גרפיקה ממוחשבת בירושלים הוא המסגרת המתאימה ביותר עבורכם. למעשה בקורס גרפיקה ממוחשבת לומדים איך לשלב בין יצירתיות (עיצוב), מסר (רעיון) וטכנולוגיה (תוכנות מחשב). באמצעות תוכנות שונות הנלמדות במהלך קורס גרפיקה ממוחשבת בירושלים ניתן להעביר רעיונות עיצוביים ומסרים למחשב, לעבד ולעצב תמונות וכך לבנות מגוון רחב של איורים,  אנימציות ופרויקטים שונים. בגרפיקה ממוחשבת משתמשים גם במטרה ליצור סרטי אנימציה וסרטי תלת מימד. 

 

כמה עולה ? 

מגוון מוסדות מציעים מסלולי לימוד איכותיים מאוד בתחום. המחירים משתנים

ממוסד למוסד. לקבלת הצעות לימוד ממוסדות המובילים לחץ...

  

עיצוב גרפי

 

 

חץ

לקבלת הצעות לפי אזור לימודים

יש למלא פרטים ולסמן אזור לימודים על המפה


קבל הצעות לימוד
אני מעוניין שנציגי מוסדות הלימוד יצרו אתי קשר

קורס עיצוב גרפי


איזה תכנים מועברים בקורס?

יש דמיון רב בין לימודים לעיצוב גרפי, לימודי תקשורת חזותית ולימודי גרפיקה ממוחשבת, ולכן לעיתים יש חפיפה בין התכנים אך עם שינויים וניואנסים המותאמים לכל תחום באופן ספיציפי. התכנים העיקריים המועברים בקורס גרפיקה כוללים:

 

  • - לימוד תוכנת הפוטו שופ - תוכנת עיצוב מתקדמת המאפשרת עבודה עם שכבות וליטוש מתקדם של אלמנטים עיצוביים.
  • - לימוד תוכנת האילוסטרטור - תוכנת לעיצוב גרפי, בניית פליירים, כרטיסי ביקור, שימוש באפקטים ובטכניקות תלת מימד. התוכנה מאפשרת הגדלה של אובייקטים בצורה חדה - ומדוייקת.
  • - לימוד תוכנת אינדיזיין - תוכנה המתאימה לתחום ההוצאה לאור והיא מאפשרת ליצור תבניות, אפקטים, לעבוד עם צבעים, הכנה לדפוס ועוד.
  • - פיתוח חשיבה ושפה גרפית.
  • - סדנאות דפוס והכנה להדפסה.
  • - עיבוד תמונה ממוחשבת.
  • - קומפוזיציה וטיפוגריה.
  • - תכנון מוצרים.
  • - ועוד…

 

למי קורס גרפיקה ממוחשבת מתאים?

 

קורס גרפיקה ממוחשבת מתאים לכל מי שרוצה לחשוף את עצמו לעולם הגרפיקה, העיצוב והעריכה. הקורס פונה גם לבעלי תעודה של מעצבים גרפים אשר רוצים להיחשף למידע נוסף ולהרחיב את כישוריהם. הקורס מספק כלים לעבודה עם תוכנות המחשב המתקדמות ביותר בתחום העיצוב, והוא דורש ידע ברמת בינונית בשפה האנגלית ונכונות לגשת למחשב. כמות השעות המועברת בקורס משתנה בין המוסדות וכך גם המחיר של הקורס.

 

בוגרי הקורס אשר יעברו אותו בהצלחה, יוכלו בקלות להשתלב בתחומים שונים בתעשייה הדורשים איור, עיבוד של חומרים, עבודות עיצוב שונות, תכנון ועיצוב של משחקי מחשב, ביצוע אפקטים, שימוש באלמנטים קולנועיים או טלויזיונים.

 

הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי מוסמך

דרום
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס בקרים מתוכנתים PLC

דרום
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס ריתוך

צפון
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים