לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

קורס גרפיקה ממוחשבת מחיר

קורס גרפיקה ממוחשבת מחיר  


קורס גרפיקה ממוחשבת: מחיר, מסלולים ומידע כללי

קורס גרפיקה ממוחשבת מספק ידע מקצועי ונרחב בתוכנות מחשב בהן המעצבים עובדים באמצעות שיטות עיצוביות שונות איתן ניתן להגיע לתוצר ברמת גימור מושלמת. קורס גרפיקה ממוחשבת מתאים למעצבים גרפיים אשר מעוניינים להעמיק את היעד המקצועי שלהם או לאנשים המעוניינים להיות גרפיקאים בעצמם. אנו חיים בעולם וירטואלי וממוחשבת גם יחד בו תוכנות הגרפיקה לקחו חלק מהותי בתעשיית הפרסום, השיווק והתקשורת. 

 

 

כמה עולה ? 

מגוון מוסדות מציעים מסלולי לימוד איכותיים מאוד בתחום. המחירים משתנים

ממוסד למוסד. לקבלת הצעות לימוד ממוסדות המובילים לחץ...

  

עיצוב גרפי

 

 

חץ

לקבלת הצעות לפי אזור לימודים

יש למלא פרטים ולסמן אזור לימודים על המפה


קבל הצעות לימוד
אני מעוניין שנציגי מוסדות הלימוד יצרו אתי קשר

אז מה בעצם לומדים?

כמו בכל תחום חשוב לדעת כי יש מגוון עצום של מסלולי לימוד עיצוביים. כל מסלול מתאים לאופי לימודים שונה, לרמה אחרת ומספק תוכנות וקורסים שונים. המחיר של קורס גרפיקה ממוחשבת משתנה בהתאם למסלול הלימודים בו תבחרו.

 

  • קורס גרפיקה ממוחשבת ביצועית - מסלול זה מתרכז בעיקר בהכרה מעמיקה של תוכנות העיצוב השונות ביניהן: תוכנת הפוטו שופ,דרכה מתנסים בעיצוב תמונות וליטוש ברמת גימור גבוהה, התאמת צבעים, עבודה בשכבות, פילטרים ועוד. תוכנת הפריהנד דרכה מתנסים בעיצוב מודעות פרסומיות צבעוניות בטכניקות שונות, תוכנת האילוסטרייטור המאפשרת שימוש באפקטים ובמגון רחב של אובייקטים. המחיר של קורס גרפיקה ממוחשבת ביצועית נע בין 4,000 ש״ח ל- 15,000 ש״ח, תלוי כמובן במוסד הלימודים בו תבחרו ובכמות שעות הלימוד שיועברו.
  • שילוב בין לימוד תוכנות גרפיקה ממוחשבת לעיצוב גרפי - קורס זה נחשב למעמיק יותר ובו מלמדים פרט לתוכנות העריכה והעיצוב גם תכנים תיאורטיים, כלים עיצוביים רבים כמו עיצוב כרזות, קמפיינים פרסומיים, עיצוב אתרים, עיצוב ותכנון מוצר, איור, תלת מימד, שיווק עיצובי ועוד. מחיר של קורס מעמיק לגרפיקה ממוחשבת, עיצוב גרפי או תקשורת חזותית יכול לנוע בממוצע בין 8,000-20,000 ש״ח.

 

קורס גרפיקה ממוחשבת נחשב לגמיש ומותאם באופן כללי לצרכים של הסטודנטים. הקורסים נמשכים בין 200-800 שעות לימוד ומועברים בין פעם לפעמיים בשבוע מספר שעות.

 

בסיום הלימודים יוכלו הבוגרים להשתלב בחברות, ארגונים ועסקים גדולים תוך כדי שימוש בתוכנות אותן למדו במהלך הקורס. התחומים בהם ניתן להשתלב בסיום הלימודים כוללים: חברות הייטק, חברות לקידום ובנייה של אתרי אינטרנט, ענף הקולנוע והטלוויזיה, משחקי מחשב, חברות פרסום, יחסי ציבור, תקשורת ועוד.

 

 

הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

טכנאי אלקטרוניקה

טכנאי אלקטרוניקה

דרום
עבור

בטיחות

קורס ממונה בטיחות בעבודה

דרום
עבור

רכב

לימודי מורה נהיגה

צפון
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים