לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

קורס הנהח 1 2

קורס הנה"ח 1+2

בוגרי קורס הנה"ח 1+2 הלומדים בבתי הספר ובמכללות השונות ברחבי הארץ כולה במסגרת לימודי התעודה נהנים ממגוון רחב של אופציות לעבודה והתקדמות תוך כדי. הדרישה בשוק העבודה לחשבונאים מקצועיים גבוהה והכרחית, אנשי מקצוע שיכולים לעסוק ולסדר את ענייני הכספים דרושים בכל תחום שכסף מעורב בו.


צוות אתר www.studychoice.co.il מאחל לך הצלחה בלימודים!

לקבלת הצעות לפי אזור לימודים

יש למלא פרטים ולסמן אזור לימודים על המפה


קבל הצעות לימוד
אני מעוניין שנציגי מוסדות הלימוד יצרו אתי קשר

 

 מסלולים דומים שיכולים

לעניין אותך:

 

הנהלת חשבונות סוג 3


חשבי שכר


חשבי שכר בכירים


חשבונאי בכיר – מדופלם


ייעוץ מס
קורס הנה"ח 1+2 הינו הקורס הראשוני מבין הקורסים בחשבונאות הנלמדים במסלול לימודי התעודה והינו מפגיש את הסטודנט עם נושאים החשובים לעבודה סטנדרטית של חשבונאים ומלמד אותו להשתמש ביעילות בכלים למען מתן שירות מקצועי ואיכותי. במהלך קורס הנה"ח 1+2 נחשפים הסטודנטים לתכנים רבים המקיפים את נושא החשבונאות. לאחר הקורס יכולים הסטודנטים להתחיל בעבודה במגוון משרות, לצבור ניסיון ולהמשיך לאחר מכן ללימודי הנהלת חשבונות סוג 3, חשבונאי מדופלם, חשבי שכר וכו...

 

קורס הנה"ח 1+2 הינו קורס המבוקר ומפוקח על ידי משרד התמ"ת שמציב תנאים למכללות ובתי הספר השונים על אופי הקורס, נושאי הלימוד וכמו כן היקף השעות שעומד על 390 שעות לימוד אקדמאיות לקורס הנהלת חשבונות סוג 1 ו2. היתרון בלימודי הנהלת חשבונות סוג 1 ו-2 הוא מערכת השעות הנוחה שמציעות המכללות ובתי הספר השונים שמבינים שתלמידיהם הינם אנשים עובדים ששיגרת חייהם לא צריכה להיפגע עקב החלטתם ללמוד. ההבנה מצד המכללות ובתי הספר מביאה אותם להחלטה לקיים את קורס הנה"ח 1+2 במסגרת נוחה הכוללת או לימודי הנהלת חשבונות סוג 1 ו2 מסגרת לימודי בוקר או לימודי הנהלת חשבונות סוג 1 ו-2 מסגרת לימודי ערב וכמו כן קורס הנה"ח 1+2 במסלול לימודים בימי שישי בבוקר עד הצהריים.

 

קורס הנה"ח 1+2 הינו קורס פופולארי במיוחד בין קורסי לימודי התעודה והביקוש לו קיים ברחבי הארץ כולה. לכן ניתן למצוא את מסלול לימודי הנהלת חשבונות סוג 1 ו-2 לא רק בחיפה, תל אביב, ירושלים ובאר שבע אלה גם בערי פריפריה ואזורים רחוקים יותר כמו שדרות, כרמיאל, נצרת עילית וכדומה. משום קורס הנה"ח 1+2 מתנהל במתכונת זהה ברחבי הארץ כולה והיקף השעות של קורס בחיפה זהה להיקף השעות של קורס בבאר שבע, מחירי הקורס ינועו בטווחים דומים ולרוב ינועו באזור ה6,500 שקלים פלוס- מינוס לקורס. בוגרים שסיימו בהצלחה את קורס הנה"ח 1+2 יכולים לפנות בסופו של דבר ללימודי המשך ולצבור עוד ידע וכלים הנחוצים להתקדמות בתחום ולתקיעת יתד עם שמם בשוק העבודה בארץ. 

 

 

 הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי מוסמך

דרום
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

לימודי חשמלאי מוסמך

דרום
עבור

טכנאי מכונות

טכנאי מכונות

דרום
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים