לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

קורס הנהלת חשבונות בבאר שבע

קורס הנהלת חשבונות בבאר שבע


לימודי חשבונאות בדרום

קורס הנהלת חשבונות בבאר שבע הינומסלול הכשרה אשר מיועד לתושבי באר שבע והסביבה אשר מעוניינים להרחיב את תחומי העניין או העיסוק שלהם ולהשתלב כמנהלי חשבונות. מסלול הכשרת לימודי הנהלת חשבונות מתאים לבעלי חוש מתמטי או אהבה לביצוע חישובים שונים ולכל אחד שמוצא עצמו מתעניין לעסוק בתחום החשבונות כקריירה.

 

הנהלת חשבונות זהו מקצוע בעל דרישה גבוהה וכמעט כל מפעל וארגון מחזיקים לפחות עובד אחד בתחום הנהלת החשבונות. לכן לא פלא שרבים מעוניינים ללמוד בקורס של הנהלת החשבונות.

 

 how much it cost

מגוון מוסדות מציעים מסלולי לימוד איכותיים מאוד בתחום. המחירים משתנים

ממוסד למוסד. לקבלת הצעות לימוד ממוסדות המובילים לחץ...

 

 

working man and woman

 

צוות אתר www.studychoice.co.il מאחל לך הצלחה בלימודים!

 

arow down

לקבלת הצעות לפי אזור לימודים

יש למלא פרטים ולסמן אזור לימודים על המפה


קבל הצעות לימוד
אני מעוניין שנציגי מוסדות הלימוד יצרו אתי קשר

לימודי חשבונאות בדרום


קורס הנהלת חשבונות בבאר שבע- תנאי קבלה

השלב הראשון של לימודי הנהלת חשבונות נקרא הנהלת חשבונות סוג 1+2 והוא מקבל כל מי שסיים 12 שנות לימוד ונמצא מתאים לקורס. לאחר סיום לימודי הנהלת חשבונות סוג 1+2 והתנסות בעבודה בתחום, ניתן להמשיך ללימודים גבוהים יותר של הנהלת חשבונות סוג 3.

 

בין הנושאים אשר נלמדים במהלך הקורס נמצאים לימודי תקנות וחוקים של מערכת המס בישראל, כיצד מכינים מאזן בוחן לחברה או לארגון, הפקת דו"חות כמו דו"ח רווח והפסד וביצוע חישובי שכר. כל הנושאים הנלמדים במהלך קורס הנהלת חשבונות הם נושאים מעשיים ושימושיים בעבודה של כל מנהל חשבונות. הלימודים עצמם מכינים באופן מעשי לעבודה בשטח.

 

לימודי הנהלת חשבונות בבאר שבע מאפשרים ללומדים לרכוש מקצוע נדרש בשוק העבודה ולצאת מהלימודים על כלים מעשיים בהם ישתמשו בעבודה המקצועית שלהם.

 

קורס הנהלת חשבונות בבאר שבע- עבודה לבוגרים

הנהלת חשבונות הוא מקצוע בעל דרישה גבוהה. בוגרי הקורס מוצאים עצמם עובדים במפעלים או ארגונים, במשרדי רואי חשבון ויש שבוחרים לעבוד כפרילנסרים אשר נותנים שירותים חיצוניים לכל אלה.

 

בתום הלימודים משתלבים הבוגרים במערך ההנהלה של המקומות השונים. בין היתר תפקדיו של מנהל החשבונות נמצאים הכנת דו"חות לרבות דו"ח רווח והפסד, דו"ח כדאיות בעבודה ודו"ח תזרים. עוד מנהל החשבונות מכין משכורות ודואג לשמור על הזכויות של העובדים.

 

תפקיד הנהלת החשבונות הוא תפקיד מרכזי בכל ארגון והוא יכול להשפיע באופן משמעותי על ההתנהלות הכלכלית שלו ומכאן לשנות את הפעולות שלו לפעולות רווחיות.

 


 

מסלולים נוספים שיכולים לעניין אותך:


קורס חשבי שכרקורס חשבי שכר            קורס ניהול רשתות קורס ניהול רשתות          

קורס לינוקס     קורס לינוקס           תכנות בסביבת net תכנות בסביבת net

הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי מוסמך

דרום
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

לימודי חשמלאי מוסמך

דרום
עבור

טכנאי מכונות

טכנאי מכונות

דרום
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים