לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

קורס הנהלת חשבונות בירושלים

קורס הנהלת חשבונות בירושלים

קורס הנהלת חשבונות בירושלים הינו מסלול לימודים מקיף ונפוץ אשר מוציא באופן שוטף בוגרים איכותיים המשתלבים בשוק העבודה בחברות, ארגונים ועסקים שונים. לימודי התעודה בתחום מכוונים את התלמידים לעבר מקצוע ברור וקונקרטי אשר טומן בחובו אחראיות גדולה, קריירה מכובדת וסיפוק רב. קורס הנהלת חשבונות בירושלים הינו אחד מבין הקורסים הנלמדים ביותר באזור ואחת הסיבות העיקריות לכך היא ביקוש מקצוענים בשוק העבודה והכיוון לעבר עבודה איכותית עם אפשרות לעבוד בחברות וארגוני ענק. 

  

 

מגוון מוסדות מציעים מסלולי לימוד איכותיים מאוד בתחום. המחירים משתנים

ממוסד למוסד. לקבלת הצעות לימוד ממוסדות המובילים לחץ...

 

 

 

צוות אתר www.studychoice.co.il מאחל לך הצלחה בלימודים!

 

לקבלת הצעות לפי אזור לימודים

יש למלא פרטים ולסמן אזור לימודים על המפה


קבל הצעות לימוד
אני מעוניין שנציגי מוסדות הלימוד יצרו אתי קשר

מספר מכללות מציעות את לימודי קורס הנהלת חשבונות בירושלים במגוון מסלולים שונים. על מנת להתחיל לעסוק בהנהלת חשבונות ולקבל את הידע הראשוני הנדרש לעיסוק במקצוע צריך המתעניין לעבור את ההכשרה הראשונית – קורס הנהלת חשבונות סוג 1+2. הכשרה זו הינה הכשרה מקיפה אשר כוללת את כלי העבודה הראשוניים שמנהל החשבונות צריך להחזיק על מנת לעסוק באופן מקצועי בתחום. בקורס מפורטים ומוסברים תפקידי מנהל החשבונות הכוללים עבודה על הכנת דוחות שונים למעקב רואה חשבון, קריאת דוחות ופירושם, ניהול מלאי, גביית חובות, תשלום משכורות וכו...  נוסף לכך לימודי הנה"ח סוג 1+2 עורכים לחניכים בקורס ידע ראשוני עם תוכנות המחשב אשר מנוצלות בתחום. שימוש נכון בתוכנות מחשב יכול בהחלט להקל על מנהל החשבונות בעת העבודה ולהוריד מהלחץ.

קורס הנהלת חשבונות בירושלים סוג 1+2 מפוקח על ידי משרד הכלכלה וכולל דגשים ברורים אשר זהים ברחבי הארץ כולה ונקבעו בתקן. הקורס כולל 390 שעות למידה ונערך בתקופה של עד כשנה של לימודים במסגרות לימוד נוחות הכוללות לימודי בוקר, לימודי ערב ולימודים בימי שישי. הקורס מיועד לגברים ונשים כאחד אשר רוצים אתגר מקצועי ומשמעותי בחייהם.

קורס הנהלת חשבונות בירושלים – בואו לקרוא עוד על מסלול הלימודים הנחשק. אנו צוות אתר www.studychoice.co.il דואגים לספק לכם סיקורים ומידע חם ורלוונטי. היכנסו לדף הקורס, שאבו את המידע הדרוש ותוכלו אף להירשם דרך האתר ולהתחיל לקבל את הצעות הלימוד הטובות והמשתלמות ביותר באזור מגוריכם. 

 


 

מסלולים נוספים שיכולים לעניין אותך:


קורס חשבי שכר             קורס חשבי שכר         קורס ניהול רשתות                 קורס ניהול רשתות           

קורס מזכירות רפואיות   קורס לינוקס        קורס הנהלת חשבונות סוג 3 תכנות בסביבת net


 עוד מאמרים בתחום:


לימודי חשבי שכר בירושלים

לימודי חשבי שכר בירושלים מקנים לתלמידיהם את הידע הנחוץ על מנת לבצע עבודות של ניהול משכורות העובדים בחברה בצורה יעילה ותורמת שתעזור להם רבות להשתלבות בעבודה חדשה, קידום בעבודה קיימת ומת שירות מקסימאלי לפי צרכי החברה, עסק או הארגון בהם הם מועסקים... המשך


 

הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי מוסמך

דרום
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

לימודי חשמלאי מוסמך

דרום
עבור

טכנאי מכונות

טכנאי מכונות

דרום
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים