לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

קורס הנהלת חשבונות בנתניה

קורס הנהלת חשבונות בנתניה


קורס הנהלת חשבונות בנתניה ובמרכז הארץ הוא קורס אשר תופס בהחלט מקום של יוקרה מבין ההכשרות לימודי התעודה שניתן ללמוד. הקורס מכוון באופן קונקרטי את החניכים לעסוק בהנהלת חשבונות ולפתוח קריירה בתחום. על מנת לעסוק בהנהלת חשבונות צריך המתעניין לשלוט בכל הקשור לתחום על מנת לתת מענה איכותי ומקצועי. תחילת הדרך במקצוע הוא קורס הנהלת חשבונות 1+2 שמעניק ידע ראשוני בתחום. לאחר מכן, יכולים הבוגרים להשתלב בעבודה ולהמשיך ללימודי המשך כמו קורס הנהלת חשבונות סוג 3, חשבונאי מדופלם וכדומה... מלבד זאת, בוגרים רבים בוחרים לשלב גם קורסים כמו חשבי שכר וייעוץ מס וארסנל ההכשרות שלהם על מנת לזכות ליתרון על פני מתמודדים אחרים ולעסוק בעוד תחומים שונים.

 

קורס הנהלת חשבונות בנתניה ובמרכז – מסלול הלימודים :

סוג 1+2 – מסלול הלימודים הראשוני (מפוקח על ידי משרד הכלכלה) הוא מסלול שכולל תוכן רב ויד חשוב מאוד להשתלבות נאותה בתחום. הקורס כולל ידע אודות הכנת דוחות, מעקב דוחות, ניהול משכורות, ניהול מלאי, חישובי הפסד רווח, גביית דוחות, הנפקת חשבוניות וכן הלאה... הקורס כולל 390 שעות ואלו העוברים אותו בהצלחה זכאים לקבל תעודת מקצוע מנהל חשבונות ברמה 1+2 ולהשתלב בשוק העבודה כמנהלי חשבונות בצוות בחברות וארגונים שונים, משרדי רואי חשבון ומנהלי חשבון וכדומה...

 

קורס הנהלת חשבונות בנתניה סוג 3 – מסלול ההמשך ללימודי החשבונאות. זהו מסלול המעמיק את הידע של התלמידים ומכיר להם תוכנות מחשב ועבודה שונות אשר משמשות את מנהלי החשבונות בשוק העבודה. תוכנות המחשב הינן כלי חשוב שיכול לעזור מאוד למנהל החשבונות לייעל את עבודתו, למקסם אותה ולהפיק תועלת רבה יותר. המסלול נערך במתכונת של עד 200 שעות לימוד ובוגריו זוכים לקבל תעודת מקצוע מנהל חשבונות סוג 3 שלרוב מאפשרת להם לעבוד כמנהלי חשבונות עצמאיים בחברות ועסקים קטנים.

  

 

מגוון מוסדות מציעים מסלולי לימוד איכותיים מאוד בתחום. המחירים משתנים

ממוסד למוסד. לקבלת הצעות לימוד ממוסדות המובילים לחץ...

 

 

 

צוות אתר www.studychoice.co.il מאחל לך הצלחה בלימודים!

 

לקבלת הצעות לפי אזור לימודים

יש למלא פרטים ולסמן אזור לימודים על המפה


קבל הצעות לימוד
אני מעוניין שנציגי מוסדות הלימוד יצרו אתי קשר

אם אתם מתעניינים בלימודי קורס הנהלת חשבונות בנתניה ובמרכז אנו באתר www.studychoice.co.il רוצים להזמין אתכם לבקר בדף הקורס. לקרוא ולשאוב ידע על מסלול הלימודים ולהירשם למסלול באזור מגוריכם.

הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי מוסמך

דרום
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

לימודי חשמלאי מוסמך

דרום
עבור

טכנאי מכונות

טכנאי מכונות

דרום
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים