לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

קורס הנהלת חשבונות סוג 3

קורס הנהלת חשבונות סוג 3

 

מסלול לבוגרי קורס הנהלת חשבונות סוג 1+2

לאחר לימוד ועיסוק בהנהלת חשבונות סוג 1+2 יש שפונים להשלים לימודים ברמה הגבוהה של הנהלת חשבונות וניגשים ללמוד קורס הנהלת חשבונות סוג 3. הקורס מכשיר למנהל חשבונות ברמה הגבוהה ביותר הקיימת בתחום. בשל אופי התפתחות הארגונים ומקומות העבודה, תעודה זו הופכת לנדרשת ביותר ויותר מקומות, מה גם שתחום האחריות עולה ככל שהידע גובר.

 

קורס הנהלת חשבונות סוג 3 מכשיר לעבודת מנהלי חשבונות סוג 3 וכן מכשיר למבחני ההסמכה של משרד הכלכלה.

  

 how much it cost

מגוון מוסדות מציעים מסלולי לימוד איכותיים מאוד בתחום. המחירים משתנים

ממוסד למוסד. לקבלת הצעות לימוד ממוסדות המובילים לחץ...

 

 

working man and woman

 

צוות אתר www.studychoice.co.il מאחל לך הצלחה בלימודים!

 

arow down

לקבלת הצעות לפי אזור לימודים

יש למלא פרטים ולסמן אזור לימודים על המפה


קבל הצעות לימוד
אני מעוניין שנציגי מוסדות הלימוד יצרו אתי קשר

מסלול לבוגרי קורס הנהלת חשבונות סוג 1+2

נושאי לימוד

 

קורס הנהלת חשבונות סוג 3 הוא קורס מקיף המקנה את הידע הגבוה ביותר בתחום הנהלת חשבונות ועובר על תחומי חשבונאות פיננסית; חישוב יעודות ועתודות, השקעות לטווח קצר וארוך, ביצוע חישובי מימון, דיווח ויצירת דו"חות, ניתוח דו"חות כספיים, ביצוע חישובי תזרים, חישובי התחיבויות ועוד. הקורס מלמד גם את תחום החשבונאות הממוחשבת והתנהלות בסביבת המחשב והתוכנות הרלוונטיות.

 

לקורס יכולים להתקבל בעלי תעודת הנהלת חשבונות סוג 1+2 אשר עברו ראיון קבלה ללימודים.

 

סיום הקורס ועמידה ביעדים ובבחינות, מקנה תעודת מקצועית- מנהל חשבונות סוג 3. הסיום מותנה בעמידה בכל היעדים לרבות נוכחות שנקבעה ונמסרה לתלמיד בעת קבלתו ללימודים וכן מעבר של מבחן עיוני.

 

לאחר סיום הלימודים וקבלת התעודה, יכולים הבוגרים להתמחות בתחומים מקצועיים כמו למשל לגשת ללימודי חשבי שכר או לחילופין לגשת ללימודי ראיית חשבון (אם עברו את תנאי הקבלה הנדרשים לשם כך).

 

מנהלי חשבונות נדרשים היום כמעט בכל עסק בינוני או גדול. העבודה יכולה להיות במפעלים, חברות, ארגונים או לחילופין במשרדי רואי חשבון אשר נעזרים כמעט תמיד במנהלי חשבונות וזקוקים לבוגרי קורס הנהלת חשבונות סוג 3. ישנם בוגרים אשר בוחרים בדרך עצמאית ונותנים שירות של פרילנסרים מהמשרד או הבית.

 

כאמור, הנהלת חשבונות סוג 3 היא ההכשרה הגבוהה ביותר בתחום הנהלת החשבונות והיא מאפשרת לקבל ידע מעמיק ליצירת דו"חות מסוגים שונים, לבצע חישובי כדאיות לעסקאות שונות ולהיות בעל יכולת להמליץ על יצירת השקעות של הארגון לטווח קצר או ארוך ולהיות שותף למתן פתרונות מימון והערכתם.

הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי מוסמך

דרום
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

לימודי חשמלאי מוסמך

דרום
עבור

טכנאי מכונות

טכנאי מכונות

דרום
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים