לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

קורס הנהלת חשבונות סוג 3 בצפון

 קורס הנהלת חשבונות סוג 3 בצפון


לימודים לדרגת מנהל חשבונות ראשי

במידה ואתם עובדים בתחום הנהלת החשבונות ואתם מתגוררים בצפון, בוודאי גם אתם מתעניינים בפרטים אודות קורס הנהלת חשבונות סוג 3 בצפון. הקורס מיועד לאנשים אשרעובדים בתחום ויש להם הכשרה של הנהלת חשבונות סוג 2 (הכשרה חדשה או ותיקה) ואשר מעוניינים לגדול בתחומי האחריות שלהם ולהתקדם בעבודה. הקורס פותח בפני מנהלי החשבונות אפשרויות לשלוט ביותר תחומים ולהשתלב במגוון מוסדות.

 

תנאי קבלה וקבלת תעודה

קורס הנהלת חשבונות סוג 3 בצפון מתאים לאלו אשר מתגוררים באזור הצפון ומחזיקים בתעודת הנהלת חשבונות סוג 2. לאחר הקבלה לקורס יש לעמוד בכל הדרישות כדי לסיימו כשדרישות אלו מחייבות הגעה ללפחות 85% מהשיעורים, מעבר של בחינה מעשית בעבודה של חשבונאות ממוחשבת ומעבר של בחינה עיונית בחשבונאות פיננסית וביסודות הביקורת של החשבונות. עמידה בכל התנאים לאורך הקורס ובסופו תאפשר לבוגרים לקבל מספר תעודות; תעודת גמר מנהל חשבונות סוג 3 מטעם משרד הכלכלה ומוסד הלימודים, תעודה מקצועית של מנהל חשבונות סוג 3 הניתנת מטעם משרד הכלכלה ואישור מקצוע. 

 

 how much it cost

מגוון מוסדות מציעים מסלולי לימוד איכותיים מאוד בתחום. המחירים משתנים

ממוסד למוסד. לקבלת הצעות לימוד ממוסדות המובילים לחץ...

 

 

working man and woman

 

צוות אתר www.studychoice.co.il מאחל לך הצלחה בלימודים!

 

arow down

לקבלת הצעות לפי אזור לימודים

יש למלא פרטים ולסמן אזור לימודים על המפה


קבל הצעות לימוד
אני מעוניין שנציגי מוסדות הלימוד יצרו אתי קשר

לימודים לדרגת מנהל חשבונות ראשי

 

קורס הנהלת חשבונות סוג 3 בצפון- אפשרויות עבודה

סיום קורס הנהלת חשבונות סוג 3 ועמידה בכל הדרישות יעניקו לכם תעודה מקצועית אשר תשמש אתכם לצורך פיתוח הקריירה. אפשרויות העבודה אשר יעמדו לפניכם בגמר הלימודים יהיו בארגונים ומוסדות גדולים, במשרדי רואי חשבון, ברשתות, כפרילנסרים אשר נותנים שירותי חוץ ארגוני או שתוכלו להישאר בארגון בו אתם עובדים ולהתקדם בתחומי האחריות ובשכר.

 

הקורס אורך כ- 214 שעות לימוד כאשר לרוב הוא מתקיים בשעות הערב או בימי שלישי על מנת שתוכלו לשלב בין עבודה בתחום והתקדמות דרך לימודים. הקורס מתקיים תחת פיקוח של משרד הכלכלה ולכן התעודה אותה תקבלו בגמר הקורס תהיה עם חתימה שלו.

 

במהלך הקורס תעמיקו את הידע שלהם בתחום הנהלת חשבונות ובין הנושאים אותם תלמדו יהיו: התחייבויות תלויות, ביצוע מאזן, הגשת דו"חות, יסודות ביקורת חשבונאית ועוד. כמו כן תלמדו להשתמש בתוכנות המשמשות חשבונאים בשוק העבודה. הידע שיהיה בידכם לאחר גמר הקורס הוא ידע מתקדם ולכן תוכלו לצפות להתקדם במקום העבודה בתחומי האחריות ובמשכורת.

 מסלולים נוספים שיכולים לעניין אותך:


קורס חשבי שכר             קורס חשבי שכר       קורס ניהול רשתות              קורס ניהול רשתות           

קורס מזכירות רפואיות   קורס לינוקס         קורס ניהול מדיה חברתית תכנות בסביבת net

הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי מוסמך

מרכז
עבור

טכנאי אלקטרוניקה

טכנאי אלקטרוניקה

מרכז
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי מוסמך

צפון
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים