לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

קורס חשבים

קורס חשבים


קורס חשבי שכר

קורס חשבים הוא קורס אשר מתאים לאנשים בעלי רקע בהנהלת חשבונות אשר מעוניינים להרחיב את ידיעותיהם בתחום ולעבוד גם בחישוב משכורות העובדים. בעלי תעודת חשבי שכר יכולים להשתלב בעבודה בארגונים, חברות, מפעלים ומשרדי רואי חשבון כשהם לוקחים אחריות על משכורות העובדים. על מנת להתקבל לקורס על המועמדים להיות בעלי רקע בהנהלת חשבונות ובוגרי 12 שנות לימוד.

 

קורסים בתחום חישוב שכר

ישנם מוסדות שונים אשר מעבירים קורס חשבים ואם אתם עומדים לפני הבחירה היכן ללמוד, כדאי שתבררו גם אודות התעודה שתקבלו בסיום הלימודים. ישנם מוסדות אשר מעבירים קורסים מקיפים בהיקף של 154 שעות. קורסים אלה מתקיימים בפיקוח משרד הכלכלה ולשכת רואי החשבון בישראל ולכן הם נחשבים יותר ברוב מקומות העבודה. קורסים אשר אינם מתקיימים תחת פיקוח זה יהיו קצרים יותר ופחות מקיפים. מועמדים אשר עובדים בתחום הנהלת החשבונות ומעוניינים להתקדם בעבודה, אך לא רוצים לוותר עליה לצורך לימודים, ימצאו כי עומדים לרשותם מגוון מוסדות בהם ניתן ללמוד בלימודי ערב וליהנות מכל העולמות גם יחד.


צוות אתר www.studychoice.co.il מאחל לך הצלחה בלימודים!


איפה כדאי ללמוד חשבי שכר ?

 

חשבי שכר

 

 קבל הצעות והשווה ...

 חץ

לקבלת הצעות לפי אזור לימודים

יש למלא פרטים ולסמן אזור לימודים על המפה


קבל הצעות לימוד
אני מעוניין שנציגי מוסדות הלימוד יצרו אתי קשר

קורס חשבי שכר


נושאי לימוד וקבלת תעודה

קורס חשבים הוא קורס מקיף בתחום השכר והוא בא ללמד את כל הנושאים המעשיים החשובים לעבודת חשבי השכר. בין היתר לומדים במהלך הקורס דיני עבודה, דיני מס, ביטוח לאומי, ביטוח סוציאלי ועל מנת לגשת לעבודה בקלות מיד בסיום הלימודים לומדים במהלך הקורס גם מחשוב ואודות התוכנות המובילות בתחום. על מנת לקבל תעודה בסיום הלימודים על המועמדים להיות בעלי נוכחות ב- 85% או יותר מהשיעורים, לעבור בהצלחה מבחן חיצוני של משרד הכלכלה, מבחן חיצוני של לשכת רואי החשבון וכמובן לעמוד בדרישות של מוסד הלימודים. התעודה הניתנת בסיום הקורס היא מטעם מוסד הלימודים, משרד הכלכלה ולשכת רואי החשבון.

 

הלימודים והתעודה מעניקים לבוגרים יכולת לעבוד בתחום חישוב השכר ולהתקדם בעבודתם. שכר בוגרי הקורס נע בין 30-40 ש"ח לשעה כאשר זה נקבע בהתאם לוותק של העובד ומקום העבודה. כל מי שעוסק בתחום הנהלת החשבונות ומעוניין להתקדם במסגרת העבודה ימצא כי קורס חשבים פותח עבורו דלתות.


הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

בטיחות

קורס ממונה בטיחות בעבודה

דרום
עבור

רכב

לימודי מורה נהיגה

צפון
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס ריתוך

מרכז
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים