לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

קורס חשבי שכר בירושלים

קורס חשבי שכר בירושלים


לימודי חשבי שכר

קורס חשבי שכר בירושלים מתאים לאנשים אשר מתגוררים בירושלים והסביבה ורוצים להרחיב את ידיעותיהם ולהרחיב את אפשרויות העבודה שלהם. הקורס מקיף וההכשרה שלו היא מעם מוסד הלימודים, משרד הכלכלה ולשכת רואי החשבון בישראל. הלימודים מכינים לעבודה בפועל והם כוללים את כל הנושאים אשר חשובים לרבות דיני עבודה בישראל, חוקי ביטוח לאומי ומס הכנסה, חישובי ביטוחים סוציאליים ועוד. כמו כן כיוון שהיום כל תחום החשבונאות וחישוב השכר מתבצע מול מחשבים, במהלך הלימודים לומדים גם מחשוב ועבודה מול תוכנות חישוב השכר הנהוגות בשוק. 


צוות אתר www.studychoice.co.il מאחל לך הצלחה בלימודים!


איפה כדאי ללמוד חשבי שכר ?

 

חשבי שכר

 

 קבל הצעות והשווה ...

 חץ

לקבלת הצעות לפי אזור לימודים

יש למלא פרטים ולסמן אזור לימודים על המפה


קבל הצעות לימוד
אני מעוניין שנציגי מוסדות הלימוד יצרו אתי קשר

לימודי חשבי שכר


קורס חשבי שכר בירושלים- תנאי קבלה וקבלת תעודה

על מנת להתקבל לקורס חשבי שכר על המועמדים להיות בעלי 12 שנות לימוד או יותר. מעבר לכך, מומלץ כי למועמדים תהיה אוריינטציה חיובית לחשבונאות וכן שיהיו בעלי יכולות סדר וארגון כיוון שהעבודה דורשת דייקנות רבה. על מנת לקבל את התעודה בסיום הלימודים יש לעמוד בכל התנאים ובניהם:

  • נוכחות ב- 85% או יותר מהשיעורים.
  • הגשת עבודות ומעבר מבחנים במהלך הלימודים.
  • עמידה במבחן מטעם לשכת רואי החשבון (מבחן חיצוני).
  • עמידה במבחן מטעם משרד הכלכלה (מבחן חיצוני).

 

הלימודים מתאימים לאנשים אשר רוצים לקבל מקצוע חדש אך גם לעובדים בתחום כמו למשל מנהלי חשבונות אשר רוצים להרחיב את היכולות שלהם בתחום. העבודה בפועל של חשבי השכר קשורה בהכנת המשכורות ולשם כך הם משתמשים בכל הכלים שלמדו במהלך הלימודים. חשבי שכר אשר משתלבים בשוק העבודה צפויים למשכורות אשר נעות בין 30-40 ש"ח לשעה וזאת בהתאם לתעודה שיש בידם ולניסיונם.

 

חשוב לדעת

ישנם מוסדות לימוד שונים אשר מקיימים קורס חשבי שכר בירושלים ולכן ייתכן כי תנאי הקבלה יהיו שונים וכן גם אורך הלימודים ואופי התעודה. מקומות לימוד אשר מציעים מסלולים מקוצרים אשר נמשכים כ- 40 שעות לימוד, אינם מתקיימים בפיקוח של משרד הכלכלה ולכן התעודה שלהם פחות נחשבת במקומות רבים (רוב מקומות העבודה יעדיפו להעסיק בוגרים עם תעודה מוכרת ושעות לימוד רבות מאשר תעודה המעידה על לימוד מקוצר).

הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי ראשי

צפון
עבור

בטיחות

קורס הדברה

מרכז
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי מעשי

דרום
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים