לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

קורס חשבי שכר מחיר

קורס חשבי שכר מחיר


לימודי חשבי שכר

אם אתם עוסקים בתחום הנהלת חשבונות ואתם מעוניינים להתקדם ביכולות העבודה שלכם, זה הזמן לברר אודות קורס חשבי שכר. הקורס מיועד לבעלי רקע בהנהלת חשבונות בלבד והוא מתקיים תחת פיקוח משרד הכלכלה והתעודה המתקבלת בסיום הלימודים תהיה באישורו ובאישור לשכת רואי החשבון.

 

קורס חשבי שכר מחיר ותנאי קבלה

במידה ואתם רוצים לברר אודות קורס חשבי שכר בוודאי חשוב לכם לדעת אודות המחיר ואודות תנאי הקבלה. בכדי להיכנס למסלול הלימודים יהיה עליכם להיות בוגרי 12 שנות לימוד ועם רקע ועניין בתחום הנהלת החשבונות. במהלך הקורס תלמדו אודות: דיני מס הכנסה, חוק הביטוח הלאומי, דיני עבודה, ביטוחים בתחום הסוציאלי וכן תלמדו אודות תוכנות מחשב.

על מנת לקבל תעודה בסיום הלימודים יהיה עליכם לעמוד בדרישות השונות הן של מוסד הלימודים והן של המוסדות המפקחים. כדי לגשת למבחנים תידרשו להיות נוכחיים במהלך הקורס ב- 85% מהשיעורים ובכל המטלות מטעם מוסד הלימודים. כמו כן עליכם יהיה לעמוד במבחנים חיצוניים; מבחן מטעם לשכת רואי החשבון ושני מבחנים מטעם משרד הכלכלה, עיוני ומעשי.

 

צוות אתר www.studychoice.co.il מאחל לך הצלחה בלימודים!


איפה כדאי ללמוד חשבי שכר ?

 

חשבי שכר

 

 קבל הצעות והשווה ...

 חץ

לקבלת הצעות לפי אזור לימודים

יש למלא פרטים ולסמן אזור לימודים על המפה


קבל הצעות לימוד
אני מעוניין שנציגי מוסדות הלימוד יצרו אתי קשר

לימודי חשבי שכר


קורס חשבי שכר מחיר – חשוב לדעת

הקורס מפוקח ומאושר על ידי גורמים מדיניים (משרד הכלכלה) שאחראים על חתימת והענקת תעודת הגמר והוא אורך כ- 154 שעות לימוד. עם זאת, ניתן לראות כי ישנם קורסים "מקוצרים". קורסים אלו יכולים להיות זולים יותר ומהירים יותר, אך הם מתקיימים ללא כל פיקוח והם מקוצרים ולא עוברים על כל נושאי הלימוד לעומק. לכן, במידה ואתם שוקלים לאיזה קורס חשבי שכר לגשת מומלץ לשאול על הפיקוח של הקורס, כמה הוא מעמיק ואיזו תעודה תקבלו בסיום הלימודים. לרוב, תעודה תחת פיקוח של משרד הכלכלה תהיה מוערכת יותר ברוב מקומות העבודה כיוון שהיא מעידה על עומקם של הלימודים. לכן, כשאתם מחפשים מידע אודות קורס חשבי שכר מחיר עליכם לקחת בחשבון את סוגי הקורסים השונים המוצעים לכם.

 

כיוון שרוב הניגשים עוסקים בעולם החשבונאות רוב הקורסים מתקיימים בשעות הערב או ימי שישי ומותאמים לשילוב בין עבודה ללימודים כשלאחר קבלת התעודה תוכלו להתקדם במקום העבודה שלכם או לחפש תפקיד הדורש ידע בתחום חישוב השכר.


הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

בטיחות

קורס ממונה בטיחות בעבודה

דרום
עבור

רכב

לימודי מורה נהיגה

צפון
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס ריתוך

מרכז
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים