לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

קורס חשבת שכר

קורס חשבת שכר


לימודי חשבי שכר

קורס חשבת שכר הוא קורס המיועד לבעלי ובעלות רקע בתחום הנהלת חשבונות (סוג 1+2 או סוג 3). הקורס מלמד את המשתתפים כיצד לבצע חישובי שכר לעובדים תוך התחשבות בחוקים ובתקנות בתחום כולל חוקי מס הכנסה, דיני ביטוח לאומי, חישוב ביטוחים על סוגיהם השונים ועוד. הקורס מתמקד בחישוב השכר והוא אורך כ- 154 שעות לימוד ולרוב הוא מתאים גם לאנשים עובדים. כלומר, כיוון שלקורס מגיעים אנשים עובדים, ניתן למצוא מסלולי ערב או מסלולי שישי אשר מאפשרים לשלב בין העבודה הקיימת לבין התקדמות עתידית. 

 

צוות אתר www.studychoice.co.il מאחל לך הצלחה בלימודים!


איפה כדאי ללמוד חשבי שכר ?

 

חשבי שכר

 

 קבל הצעות והשווה ...

 חץ

לקבלת הצעות לפי אזור לימודים

יש למלא פרטים ולסמן אזור לימודים על המפה


קבל הצעות לימוד
אני מעוניין שנציגי מוסדות הלימוד יצרו אתי קשר

לימודי חשבי שכר


קורס חשבת שכר- פיקוח של משרד הכלכלה ולשכת רואי החשבון

קורס חשבת שכר הוא קורס אשר נמשך כ- 154 שעות לימוד והוא מפוקח על ידי משרד הכלכלה ולשכת רואי החשבון בישראל. על מנת לסיים את הקורס וליהנות מהתעודה המתאימה על המסיימים לעמוד בדרישות מוסד הלימודים (שלרוב כולל בחינה ונוכחות ב-85% מהשיעורים או יותר), מבחן חיצוני מטעם משרד הכלכלה ומבחן חיצוני מטעם לשכת רואי החשבון בישראל. התעודה תהיה חתומה בסופו של דבר על ידי שלושת המוסדות המפקחים על הלימודים.

 

ישנם קורסים "מקוצרים" המציעים 40 שעות לימוד בלבד אך אלו אינם מפוקחים תחת משרד הכלכלה ולשכת רואי החשבון ולכן בסופם התעודה תהיה אך ורק מטעם מוסד הלימודים. כמובן, לימודים מקוצרים באים לידי ביטוי לא רק בתעודה אלא גם ביכולות העבודה בפועל לאחר סיום הלימודים ולכן ניתן לצפות כי התעודה של הלימודים המקוצרים תיחשב פחות מזו של הלימודים המקיפים.

 

עבודה בסיום הקורס

בוגרי קורס חשבת שכר יכולים לעבוד בארגונים שונים בחישוב השכר של העובדים. לרוב הקורס משמש גם למקפצה בתחום השכר ובוגרים יכולים לצפות לשכר של 30-40 ש"ח לשעה (שכר המשתנה בהתאם למקום העבודה ולוותק במקום). הלימודים מאפשרים להתקדם מעבר לעבודת הנהלת החשבונות. העבודה עצמה חייבת להיות מסודרת ולקחת בחשבון את כל נושאי הלימוד כולל חוקים ותקנות בתחום השכר והמסים. העבודה יכולה להיות במסגרת מפעלים, ארגונים גדולים, עיריות ובתוך משרדי רואי חשבון אשר נותנים שירות לכל אותם גורמים. 


הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי ראשי

צפון
עבור

בטיחות

קורס הדברה

מרכז
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי מעשי

דרום
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים