לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

קורס חשב שכר בכיר

קורס חשב שכר בכיר


לימודי חשבי שכר

תחום הנהלת החשבונות הוא תחום מעניין אשר מתאים לאנשים בעלי אוריינטציה לחשבונאות. בתחום החשבונאות ניתן למצוא קורסים של הנהלת חשבונות, קורס חשב שכר בכיר ועוד. קורס חשב שכר בכיר הוא קורס אשר מיועד לבעלי רקע בתחום הנהלת החשבונות (כלומר לא ניתן לקחת אותו ללא רקע מקדים) והוא קורס אשר מתקיים תחת פיקוח של משרד הכלכלה ולשכת רואי החשבון.

 

קורס חשב שכר בכיר ואפשרויות העבודה

קורס חשב שכר בכיר מתאים לאנשים בעלי רקע בתחום הנהלת החשבונות אשר רוצים להרחיב את יכולות העבודה שלהם ומכאן לרוב גם לגדול במשכורת. במהלך הלימודים עוברים על דינים בתחום השכר כמו דיני מס הכנסה, חוק ביטוח לאומי, דיני עבודה וכן לומדים גם אודות חישובי ביטוחים סוציאליים כמו גם חישובי קרנות פנסיה ופיצויים. בתום הלימודים ניגשים הבוגרים לבחינה מטעם מוסד הלימודים ובחינות חיצוניות, אחת מטעם משרד הכלכלה ואחת מטעם לשכת רואי החשבון.

העבודה בפועל יכולה להתבצע בארגונים פרטיים, מפעלים, משרדי רואי חשבון וחברות ציבוריות. לרוב, הקורס ישדרג את רמת השכר של מנהל החשבונות בשל חשיבות הפעילות שהוא עושה בעבודה. האחריות של חשב השכר היא גבוהה ועליו לדאוג לכך שכל עובד יקבל את המשכורת המגיעה לו תוך התחשבות בכל תקנות השכר ובהתאם לדיני העבודה.


צוות אתר www.studychoice.co.il מאחל לך הצלחה בלימודים!


איפה כדאי ללמוד חשבי שכר ?

 

חשבי שכר

 

 קבל הצעות והשווה ...

 חץ

לקבלת הצעות לפי אזור לימודים

יש למלא פרטים ולסמן אזור לימודים על המפה


קבל הצעות לימוד
אני מעוניין שנציגי מוסדות הלימוד יצרו אתי קשר

לימודי חשבי שכר


קורסים שאינם תחת פיקוח

חשוב לציין כי ישנם קורסים בתחום חשבי שכר אשר אינם מפוקחים על ידי משרד הכלכלה ולשכת רואי החשבון. קורסים אלו הם לרוב קצרים יותר בצורה משמעותית והתעודה שהם נותנים תהיה אך ורק מטעם מוסד הלימודים וללא אישור של משרד הכלכלה ולשכת רואי החשבון. בבחירת מוסד הלימוד יש לקחת בחשבון את כל הגורמים ולחשוב אלו אפשרויות עבודה ייפתחו בפניכם לאחר שתקבלו תעודה שאושרה על ידי גורמים מוסמכים כמו משרד הכלכלה ולשכת רואי החשבון לעומד תעודה של מוסד הלימודים בלבד. עבור מקומות עבודה רבים ישנה משמעות לאיכות התעודה ולכן מומלץ לרוב להשקיע יותר שעות לימוד בתעודה תחת פיקוח (מה גם שנושאי הלימוד מקיפים יותר).


הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי מעשי

מרכז
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי מסוייג

מרכז
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

חשמלאי מוסמך

מרכז
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים