לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

קורס חשמלאים מעשי - לימודים בישראל


קורס חשמלאים מעשי בחיפה

אתה נמצא בצומת דרכים וחושב להתמקצע בתחום החשמל? יודע לעבוד עם הידיים? מוכן להשקיע מעט על מנת לרכוש מקצוע איכותי לחיים? קורס חשמלאים מעשי הוא הקורס בשבילך!


  

 

מגוון מוסדות מציעים מסלולי לימודי איכותיים מאוד בתחום. המחירים משתנים

ממוסד למוסד. לקבלת הצעות לימוד ממוסדות המובילים לחץ...


 

 

 

לקבלת הצעות לפי אזור לימודים

יש למלא פרטים ולסמן אזור לימודים על המפה


קבל הצעות לימוד
אני מעוניין שנציגי מוסדות הלימוד יצרו אתי קשר

קורס חשמלאים מעשי הינו אבן הדרך הראשונה במסלול המקצועי עבור חשמלאים שרוצים לעשות קריירה בתחום. מסלול הלימודים הינו מסלול מעמיק ונחשק שכולל לימודים המתפרסים על פני תקופה של שנה עד שנה וחצי בהן זוכים התלמידים לקבל ידע עשיר על תחום החשמל, על תורת החשמל, הכרה בין חומרים מוליכים לחומרים מבודדים, שיטות עבודה, כללי בטיחות וכדומה. כל זאת נלמד בכיתות לימוד עם מרצים מוסמכים ועתירי ידע ומתורגל במעבדות החשמל הממוקמים במוסדות הלימוד. קורס חשמלאים מעשי מיועד לקהל הרחב ואינו דורש תנאי קבלה נוקשים. לרוב מתבקשים התלמידים לעמוד בתנאי קבלה של 10 שנות לימוד וראיון אישי. קורס חשמלאים מעשי הוא קורס נפוץ ומוכר ברחבי הארץ כולה וניתן ללמוד אותו כמעט בכל אזור.

 

מלבד לימודי חשמלאי מעשי ישנם עוד מגוון קורסי המשך וקורסים מתקדמים יותר שיוכל לבחור הבוגר לאחר סיום הקורס. קורס חשמלאי מוסמך הוא קורס שמרבית החשמלאים המעשיים בוחרים להמשיך בו לאחר שצברו טיפה ניסיון ויכולת בשוק העבודה, כמו כן קיים גם קורס חשמלאי ראשי שזהו קורס מתקדם הנועד להכשיר חשמלאים להיות ראשי צוות חשמלאים ולנהל פרויקטים מסובכים יותר.

 

קורס חשמלאים מעשי בסופו של דבר מעניק לבוגריו רישיון חשמלאי מעשי. זאת לאחר שעם סיום הקורס הם התמחו ועבדו כשנתיים כחשמלאים עוזרים. שנתיים שבהם צברו ניסיון ונמענו מעבודות עצמאיות אלא רק בנוכחותו של חשמלאי נוסף שהינו בעל רישיון חשמלאי מעשי לפחות. לאחר שנתיים וקבלת הרישיון המעשי רשאים הבוגרים להתחיל בעבודה עצמאית במערכות חשמל חד פאזיות עד 40 אמפר – אלו הם רוב מערכות החשמל הביתיות.

הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

בטיחות

קורס ממונה בטיחות בעבודה

דרום
עבור

רכב

לימודי מורה נהיגה

צפון
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס ריתוך

מרכז
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים