לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

קורס חשמלאי - לימודים בישראל

קורס חשמלאי

ללא ספק שאחד מבין מסלולי הלימוד המובילים במסגרת לימודי התעודה הוא קורס חשמלאי מוסמך התופס חשיבות רבה בתהליך שבו המתעניינים רוצים להשיג את הכלים והידע הדרוש בשביל להתחיל בקריירה כחשמלאים. קורס חשמלאות מוסמך מפגיש את התלמידים עם הבעיות שנוצרות במערכות חשמל שונות והדרישות שמצפים מחשמלאים בשוק העבודה.

 

צוות אתר www.studychoice.co.il מאחל לך הצלחה בלימודים!

 

מחפש איפה לללוד קורס חשמלאי מוסמך?

 

בפניך שתי אפשרויות:

 1.   לפנות למוסד לימוד לקבלת הצעה

 2.   מוסדות לימוד פונים אליך בהצעות הכי משתלמות 

לקבלת הצעות לפי אזור לימודים

יש למלא פרטים ולסמן אזור לימודים על המפה


קבל הצעות לימוד
אני מעוניין שנציגי מוסדות הלימוד יצרו אתי קשר

הקורס נותן לתלמידים את הכלים שהם זקוקים להם בשביל לטפל בכל בעיה ועבודה במקצועיות תוך כדי שמירה על כללי הביטחון הברורים שכל כך חשובים בתחום זה הן ללקוח והן לחשמלאי עצמו. קורס חשמלאי מוסמך הינו קורס המוצע ברחבי הארץ כולה על ידיהן של מכללות שונות ובתי ספר שונים הפזורים לא רק בערים המרכזיות כמו חיפה, תל אביב, ירושלים ובאר שבע אלה גם גולשות לפריפריות וערים רחוקות יותר כמו כרמיאל, שדרות, אשקלון וכו... קיימים מספר מסלולים שבהם קורס חשמלאי מוסמך מתקיים והוא תלוי בדרישות הקבלה שעומד בהם המתעניין:

קורס חשמלאי מוסמך לבעלי 10 שנות לימוד הינו הקורס הארוך מבין מסלולי הלימוד האחרים והוא מתפרס על תקופה של כשנתיים וחצי הכוללת 1260 שעות לימוד אקדמאיות הכוללות ניסיון מעשי רחב.

קורס חשמלאי מוסמך לבעלי 12 שנות לימוד הוא המסלול הנפוץ ביותר בקרב המסלולים השונים והינו אורך כשנתיים הכוללות בתוכן 1080 שעות לימוד אקדמאיות הכוללות ניסיון מעשי רב.

קורס חשמלאי מוסמך לבעלי תעודת חשמלאי עוזר הוא מסלול שמעטים בוחרים בו מכיוון שתעודת חשמלאי עוזר ניתנת לאחר מעבר קורסים מסוימים בתחום החשמל ולרוב מי שמחזיקים בתעודת חשמלאי עוזר הם בוגרי מגמות החשמל בבתי הספר. במתכונת זו הקורס אורך כשנה וחצי שנכללים בה 800 שעות לימוד אקדמאיות.

לימודי חשמלאי מוסמך לבעלי רישיון חשמלאי מעשי או לחילופין בעלי תעודת גמר של קורס חשמלאי מעשי הינו המסלול הקצר ביותר שיוכל מתעניין לבחור והוא מיועד לאלו שסיימו קורס חשמלאי מעשי (אלו שמחזיקים ברישיון חשמלאי מעשי וגם אלו שמחזיקים בתעודת גמר של קורס חשמלאי מעשי אך עדיין לא קיבלו את הרישיון). הקורס אורך כ 483 שעות לימוד.

לאחר שסיימו הבוגרים את קורס חשמלאי מסומך בהצלחה הם מקבלים תעודת חשמלאי עוזר לתקופה של כשנה שבה יוכיחו ניסיון בתחום כחשמלאים שרשאים לעבוד אך ורק בנוכחותו של חשמלאי מעשי לפחות. לאחר מכן יקבלו הבוגרים רישיון חשמלאי מעשי ואז יוכלו לעבוד כעצמאיים במערכות חשמל חד פאזיות עד 40 אמפר ולאחר תקופה של כשנתיים כחשמלאים מעשים יקבלו הבוגרים רישיון חשמלאי מוסמך ויורשו לעסוק במערכות חשמל תלת פאזיות עד 80 אמפר.

 

עבור לרשימת ההצעות

  

מסלולים נוספים שיכולים לעניין אותך:

  

חשמלאי ראשי

חשמלאי מתח גבוה

בקרים מתוכנתים PLC

חשמל ומתכת-ריתוך

טכנאי קירור ומיזוג אוויר

טכנאי שירות

טכנאי טלפונים סלולאריים

מנעולנים

הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

רפואה

קורס מזכירות רפואיות

דרום
עבור

בטיחות

קורס ממונה בטיחות בעבודה

צפון
עבור

חשבונאות

קורס הנהלת חשבונות 1+2

דרום
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים