לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

קורס חשמלאי בודק סוג 1 בחיפה

קורס חשמלאי בודק סוג 1 בחיפה


לימודי חשמלאי בודק סוג 1 בצפון

קורס חשמלאי בודק סוג 1 בחיפה הוא קורס אשר מיועד לתושבי חיפה והסביבה אשר מעוניינים לקבל רישיון חשמלאי סוג 1. רישיון חשמלאי בודק סוג 1 מאשר לחשמלאי לעבוד עם חשמל במתקנים של חשמל תלת פאזי במתח נמוך עד לזרם של 80X3 אמפר. המשמעות של תעודת החשמלאי בודק סוג 1 מאפשרת לחשמלאי לבצע בדיקות ברוב הבתים והדירות הקיימים בישראל. הרישיון מקנה לחשמלאי הבודק אפשרות לעבוד כעצמאי או כחלק מחברה כאשר הוא יכול לבצע עבודות עבור אנשים פרטיים או ועדי בתים בדירות.

 

על מנת להתקבל אל קורס חשמלאי בודק סוג 1 בחיפה, עליכם להיות בעלי רקע כטכנאי חשמל עם ותק של לפחות 4 שנים במקצוע או לחלופין תוכלו להתקבל ללימודים אם אתם הנדסאי חשמל בעל ותק דומה. אם אתם לא עומדים בדרישות אלה, אך יש לכם רקע דומה, תוכלו לבחון את היכולת שלכם להתקבל ללימודים.

 

price 

מגוון מוסדות מציעים מסלולי לימוד איכותיים ומקצועים בתחום. המחירים משתנים

ממוסד למוסד.


לקבלת הצעות לימוד לחץ

electrician

 

 צוות אתר www.studychoice.co.il מאחל לך הצלחה בלימודים!

 

arow

לקבלת הצעות לפי אזור לימודים

יש למלא פרטים ולסמן אזור לימודים על המפה


קבל הצעות לימוד
אני מעוניין שנציגי מוסדות הלימוד יצרו אתי קשר

לימודי חשמלאי בודק סוג 1 בצפון

 

רבים אשר מגיעים ללימודי חשמלאי בודק, כבר עוסקים בעבודה זו או אחרת ולכן מוצעים להם גם מסלולי לימוד נוחים כמו למשל לימודי ערב,כאשר המטרה העיקרית של הקורס היא לאפשר לכם לצאת לשטח כשיש לכם את כל הכלים, התיאורטים והמעשיים לעבודה בפועל.

 

קורס חשמלאי בודק סוג 1 בחיפה- תכני הלימוד

קורס חשמלאי בודק סוג 1 בחיפה מכשיר לעבודה בפועל והוא מקנה גם חומר תיאורטי וגם ניסיון מעשי אותו צוברים במהלך הקורס. בין הנושאים הנלמדים:

  • חוק החשמל ותקנות החשמל
  • תכנון מתקני חשמל
  • הגנה מפני סכנות חשמל- תכנון וביצוע
  • איכות החשמל
  • מערכות אל- פסק וגנרטורים

נוסף לחומר הנלמד, במהלך הקורס מתנסים בעבודה במתקני מתח נמוך, מבצעים בדיקות של מעגלים סופיים, מודדים העמסה של מוליכים ומבצעים הארקות של מכשירי חשמל שונים. כבר במהלך הקורס מתנסים המשתתפים בביצוע בדיקות בדומה למה שיידרש להם כשיגיעו לבתים ודירות.

על מנת לקבל תעודת חשמלאי בודק סוג 1 בסוף הקורס, יש לעמוד בל התנאים של משרד התמ"ת כולל: מעבר בחינות של המשרד, נוכחות פיזית של הלומדים ב- 20 בדיקות ביתיות ומסחריות וכן 10 בדיקות במתקני תעשייה.

הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי בודק 1+2

צפון
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי מסוייג

מרכז
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי מוסמך

מרכז
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים