לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

קורס חשמלאי בודק סוג 3 בצפון

קורס חשמלאי בודק סוג 3 בצפון


לימודי חשמלאי בודק סוג 3

במידה ואתם מתגוררים בצפון ואתם רוצים לפתח לעצמכם קריירה באחד מהתחומים בהם יש עבודה בשפע, כדאי שתבררו אודות קורס חשמלאי בודק סוג 3 בצפון. הקורס מועבר תחת פיקוח של משרד הכלכלה והוא מיועד למהנדסי חשמל אשר מעוניינים להרחיב את תחום העבודה שלהם ולעבוד במקצוע נדרש. חשוב לציין כי מסלול הלימודים מתקיים תחת פיקוחו של משרד הכלכלה והמבחנים בסוף הקורס נערכים מטעם משרד התמ"ת כשהמטרה היא ליישר קו בדרישות העבודה.

 

קורס חשמלאי בודק סוג 3 בצפון- מי יכול להגיש מועמדות

רגע לפני שאתם מתחילים להתחיל לברר אודות קורס חשמלאי בודק סוג 3 בצפון חשוב שתדעו כי ישנם שלושה קורסים שונים של חשמלאים בודקים: באופן כללי כאשר בודק סוג 3 מאפשר לבוגרים לבצע בדיקות בכל סוגי מתקני החשמל.

 

הקורס של חשמלאי בודק סוג 3 מתאים למהנדסי חשמל אשר רשומים במדור חשמל בפנקס המהנדסים. על המועמדים להיות בלי ניסיון מעשי של שנה או יותר בתחום החשמל, רישיון מסוג חשמלאי מהנדס ולקבל הפנייה של המנהל לענייני חשמל. בסיום הקורס יכולים הבוגרים לבצע בדיקות חשמל בכל סוגי מתקני החשמל.

 

במהלך הלימודים המשתתפים לומדים אודות דרישות חוק החשמל, מערכות הגנה מפני חישמול, העמסת מוליכים, הארקות ועוד נושאים אשר כולם רלוונטיים לעבודה בפועל. המטרה של הקורס היא להכשיר בודקים אשר יוכלו לעבוד בפועל כבר ביום שלמחרת קבלת התעודה הנדרשת.

  

price 

מגוון מוסדות מציעים מסלולי לימוד איכותיים ומקצועים בתחום. המחירים משתנים

ממוסד למוסד.


לקבלת הצעות לימוד לחץ

electrician

 

 צוות אתר www.studychoice.co.il מאחל לך הצלחה בלימודים!

 

arow

לקבלת הצעות לפי אזור לימודים

יש למלא פרטים ולסמן אזור לימודים על המפה


קבל הצעות לימוד
אני מעוניין שנציגי מוסדות הלימוד יצרו אתי קשר

לימודי חשמלאי בודק סוג 3

 

סיום הקורס

על מנת לקבל תעודה בסיום קורס חשמלאי בודק סוג 3בצפון על המשתתפים בקורס לגשת לבחינה של משרד התמ"ת ולעמוד בקריטריונים השונים של המוסד המלמד. בסיום הלימודים עומדות בפני הבוגרים אפשרויות עבודה רבות והם יכולים לעבוד כשכירים בחברות האחראיות על מתקני חשמל על סוגיהם השונים או כעצמאיים אשר נותנים שירותי פרילנס עבור אותן החברות.

 

בהתאם לסוג התפקיד והחברה בה עובדים מתבטאות גם המשכורות כאשר עם הניסיון רואים החשמלאים הבודקים (לרוב) גם עלייה במשכורת. לימודי חשמלאי בודק סוג 3 פותחים בפני הבוגרים עולם עבודה עשיר מאד בעל דרישה אשר הולכת וגוברת באופן מתמיד. 

 

הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

חשמל ומקצועות טכניים

קורס בקרים מתוכנתים PLC

דרום
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס ריתוך

צפון
עבור

עוד קורסים

לימודי סייעות לגני ילדים

מרכז
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים