לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

קורס חשמלאי בכיר - לימודים בישראל

קורס חשמלאי בכיר

על מנת להפוך לחשמלאי צריך לעבור קורס. חשמלאי בכיר היא משרה מבוקשת ומוערכת שזקוקים לה במגוון מקומות עבודה במשק הישראלי. מעבר הקורס מקנה את לבוגר את כל הכלים על מנת להפוך לחשמלאי בכיר ולבצע את עבודתו באופן איכותי ומקצוע על פי דרישות שוק העבודה.

 

צוות אתר www.studychoice.co.il מאחל לך הצלחה בלימודים!

 

 

 

 

 

 

 

 

לקבלת הצעות לפי אזור לימודים

יש למלא פרטים ולסמן אזור לימודים על המפה


קבל הצעות לימוד
אני מעוניין שנציגי מוסדות הלימוד יצרו אתי קשר

ישנם שני קורסים עיקריים על שנועדו להעניק הכשרה בתחום החשמל ולקדם את תלמידיהם אל עבר מקצוע איכותי וקריירה טובה. להלן הקורסים השונים:

 

קורס חשמלאי בכיר מעשי – קורס חשמלאי מעשי הוא קורס האורך שנה ויותר. הוא כולל 516 שעות לימוד והוא נועד להעניק לבוגרי הקורס ידע בעיסוק עם מתקן חשמל חד פאזי בזרם של עד 40 אמפר. תלמידי הקורס רוכשים ידע תיאורטי רב ומתרגלים לאחר מכן את אשר למדו במעבדות חשמל שונות שנבנו במיוחד למטרה זאת. הקורס מתקיים באישורו של משרד הכלכלה ומענק תעודת חשמלאי מקצועי ניתנת לאחר שהתלמיד עמד בכל דרישות הקורס וסיים את מבחני ההסמכה מטעם משרד הכלכלה בהצלחה.

 

קורס חשמלאי בכיר מוסמך – זהו מסלול הלימודים הנפוץ ביותר במגמת החשמל במסגרת לימודי התעודה. הקורס הוא קורס ארוך ומקיף ומתעניינים שמגיעים ללא רקע או הכשרה קודמת נכנסים למסלול שאורך למעלה משנתיים. כ- 1080 שעות עבור בוגרי 12 שנות לימוד ו- 1260 עבור בוגרי 10 שנות לימוד. כאמור, אם המתעניין מגיע עם רקע בחשמל או הכשרה קודמת שאושרה על ידי משרד הכלכלה הוא זכאי במקרים מסוימים למסלול מקוצר משמעותית המסמיך אותו לדרגת חשמלאי מוסמך. בין המסלולים האפשריים הם : מסלול בן 564 שעות שנועד למהנדסי והנדסאי אלקטרוניקה, מסלול נוסף הוא עבור בוגרי קורס חשמלאי בכיר מעשי והם זכאים למסלול בן 486 שעות לימוד. בנוסף, חשמלאים עם רישיון עוזר יכולים לקבל הסמכה מקוצרת הכוללת 800 שעות לימוד עד לדרגת מוסמך.

 

להצעות לימוד לחץ

 

מעוניין ללמוד מקצוע איכותי ולהשתלב בתחום החשמל? באתר www.studychoice.co.il תוכל למצוא מגוון מסלולי לימוד בתחום ולקרוא על כל אחד ואחד מהם. אנו מזמינים אותך להירשם באתר וליהנות ממגוון הצעות ללימודים באזור המגורים שלך. הירשם עוד היום! (ההרשמה ללא תשלום וללא התחייבות)

 


 

מסלולים נוספים שיכולים לעניין אותך:

קורס בקרים מתוכנתים PLC       

קורס טכנאי טלפונים סלולאריים

קורס ממונה בטיחות בעבודה            

קורס מנהלי עבודה בתעשייה

קורס ניהול פרויקטים בבנייה              

קורס ממונה אנרגיה

הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי מוסמך

דרום
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס ריתוך

מרכז
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס ריתוך

דרום
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים