לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

קורס חשמלאי מוסמך - מחיר

קורס חשמלאי מוסמך - מחיר

מתעניין בתחום חשמל ורוצה לרכוש מקצוע? מעוניין לקבל תשובה לשאלה מהו קורס חשמלאי מוסמך - מחיר , תנאי קבלה ומשך הלימודים ? בהמשך המאמר תוכל למצוא מידע חיוני בנושא.


לימודי חשמלאי מוסמך הינם נפוצים בקרב המכללות שמציעות אפשרויות לימוד שונות ומגוונות למקצועות טכניים. מתעניינים רבים שרוצים לללמוד מקצוע בתחום החשמל ויודעים לעבוד עם הידיים יכולים בעזרת מסלול לימודי תעודה במכללות השונות לרכוש מקצוע איכותי ומבוקש בשוק העבודה. קורס להסמכת חשמלאים הינו קורס מעמיק שמקנה לתלמידיו ידע איכותי ורחב אודות העבודה עם מערכות החשמל, אמצעי הזהירות שיש לנקות וכו...

 

 

 

עלות קורס חשמלאי מוסמך בארץ משתנה בין מוסדות לימוד שונים, אך באופן כללי ניתן לסכם כך:

  

בין 13,000 ל- 16,000 ש"ח – מסלול של 1080 ש"ל לבעלי 12 שנות לימוד

בין 10,000 ל- 12,500 ש"ח – מסלול של 800 ש"ל לבעלי 12 שנות לימוד ורישיון חשמלאי עוזר

בין 7,500 ל- 9,500 ש"ח – מסלול קצר של 486 ש"ל לבעלי רישיון חשמלאי מעשי

המשך לסקירה מלאה...

 

 

  

 

לקבלת הצעות לפי אזור לימודים

יש למלא פרטים ולסמן אזור לימודים על המפה


קבל הצעות לימוד
אני מעוניין שנציגי מוסדות הלימוד יצרו אתי קשר

לימודי חשמלאי מוסמך מוצעים למתעניינים במסלולים שונים כאשר חלקם קצרים יותר מהאחרים במידה והמתעניין עומד בתנאי הקבלה. חשוב לציין שלימודי חשמלאי מוסמך מפוקחים על ידי משרד הכלכלה ובסוף הלימודים זוכים הסטודנטים לתעודת סיום מטעם מוסד הלימודים ורישיון עבודה . להלן רשימת המסלולים בקורס להכשרת חשמלאים :

מסלול לימוד חשמלאי מוסמך לבעלי 10 שנות לימוד – מי שאינו מחזיק בתעודה של 12 שנות לימוד אלה רק ב10 ומתעניינים במסלול לימודים זה עובר הכשרה ארוכה יחסית כאשר מספר שעות הלימוד עומד על כ- 1260 שעות לימוד שמתפרסות על תקופה של כשנתיים וחצי ולרוב במסלול של שני מפגשים בשבוע. לאחר סיום הקורס מקבל הבוגר תעודת גמר מטעם המכללה ורישיון חשמלאי עוזר שמגביל את אותו לעבודה עצמאית. לאחר שנה ניסיון ועבודה עם חשמלאי ותיק ממנו רישיון העבודה משתדרג לדרגת חשמלאי מעשי ולבסוף לחשמלאי מוסמך.

קורס חשמלאי מוסמך לבעלי 12 שנות לימוד – מסלול זה הינו המסלול הנפוץ ביותר בקרב המתעניינים. מי שמחזיק בתעודה שמוכיחה שסיים 12 שנות לימוד נכנס למסלול לימודים בהיקף של 1080 שעות שמתפרס על תקופה של כשנתיים במתכונת לימודים גמישה שמציעה מסלול לימודי ערב, מסלול לימודי בוקר ומסלול לימודים בימי שישי. בוגרי הקורס גם הם מקבלים תעודת גמר מטעם המוסד המלמד ורישיון חשמלאי עוזר שמשתדרג לאחר תקופת של כשנה בתחום לחשמלאי מעשי ולאחר מכן לחשמלאי מוסמך.

קורס חשמלאי מוסמך לבעלי רישיון חשמלאי עוזר – ישנם כאלו שמחזיקים כבר ברישיון חשמלאי עוזר שאותו השיגו דרך מגמות חשמל בבית הספר, ניסיון תעסוקתי וכו... אלו שמחזיקים ברישיון ח. עוזר ראשיים לקבל מתכונת מקוצרת יותר של קורס חשמלאי מוסמך שהיקף שעות הלימוד בו עומד על 800 שעות.

קורס חשמלאי מוסמך לבעלי רישיון חשמלאי מעשי או תעודת גמר של חשמלאי מעשי (מייד לאחר קורס חשמלאי מעשי לדוגמא) – מתעניינים שעומדים בתנאי הקבלה הנ"ל זכאים לגשת למסלול הקצר ביותר שקורס חשמלאי מוסמך מציע. מסלול זה בעל היקף של 483 שעות לימוד בלבד ולרוב אורך כשנה לכל היותר.

לאחר סיום הקורס קיימים בפני הבוגרים עוד מגוון רחב של אפשרויות התקדמות כשביניהם קורס חשמלאי ראשי, חשמלאי מתח גבוה, טכנאי חשמל, הנדסאי חשמל וכו...

  

צוות אתר www.studychoice.co.il מאחל לך הצלחה בלימודים!


להצעות לימוד לחץ

הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

רפואה

קורס מזכירות רפואיות

דרום
עבור

בטיחות

קורס ממונה בטיחות בעבודה

צפון
עבור

חשבונאות

קורס הנהלת חשבונות 1+2

דרום
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים