לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

קורס חשמלאי מוסמך בירושלים - לימודים בישראל

קורס חשמלאי מוסמך בירושלים

 

קורס חשמלאי מוסמך בירושלים הינו מסלול לימודים רציני ומקצועי. ירושלים היא עיר המלאה במתעניינים בלימודים מצד אחד ומצד שני קיימת דרישה גבוהה לחשמלאים מקצועיים באזור. דבר זה גורם למסלול הלימודי קורס חשמלאי מוסמך בירושלים להפוך למסלול בעל יוקרה, שם וביקוש גבוה. מגוון מוסדות הלימוד באזור מציעים את מסלול הלימודים במוסדותיהם כאשר כל מוסד ומוסד מנסה להעניק לתלמידיו את ההכשרה הטובה, היעילה והמקצועית ביותר! בוגרי הקורס משתלבים במשרות מפתח רבות בשוק העבודה בתחום החשמל. הם מאיישים תפקידים של אנשי תחזוקה וחשמלאים במפעלים, בנייני משרדים, קניונים, פרויקטים למיניהם וכדומה.

 

קורס חשמלאי מוסמך בירושלים – מתכונת ומסלול לימודים :

לימודי חשמל מוסמך הוא מבין מסלולי הלימוד המקצועיים והאיכותיים ביותר שיש. המסלול הינו מסלול מעמיק ביותר ובמתכונתו הרגילה נמשך מעל שנתיים של לימודים (1080 שעות לבעלי 12 שנות לימוד ו-1260 לבעלי 10 שנות לימוד). הלימודים משלבים למידה עיונית ועבודה פרקטית במעבדות חשמל כל זאת תוך כדי הדרכה צמודה ושמירה על כל כללי הבטיחות הנדרשים. מבין הנושאים הנלמדים בקורס ניתן להבחין בנושאים כמו מעגלים חשמליים, חומרים מוליכים, תורת החשמל, פרקים בפיזיקה וכן הלאה... קורס חשמלאי מוסמך בירושלים במתכונת מקוצרת נערך עבור אלו שיש להם רקע מוכח בתחום החשמל. בעלי רישיון חשמלאי עוזר זכאים למסלול בן 800 שעות ובוגרי קורס חשמלאי מעשי נהנים ממסלול קצר משמעותית הכולל 486 שעות לימוד בסך הכל!

רישיון חשמלאי מוסמך הוא רישיון המעניק היתרים ואפשרויות עבודה רבות במתקני חשמל תחת פאזיים עד 80 אמפר והוא ניתן לאחר מעבר הקורס ומבחניו בהצלחה, תקופת ניסיון בשוק העבודה של שנה כחשמלאים עוזר ועוד שנתיים כחשמלאים מעשיים.

 

 

 

מגוון מוסדות מציעים מסלולי לימוד איכותיים מאוד בתחום. המחירים משתנים

ממוסד למוסד. לקבלת הצעות לימוד ממוסדות המובילים לחץ...


 

 צוות אתר www.studychoice.co.il מאחל לך הצלחה בלימודים!

 

לקבלת הצעות לפי אזור לימודים

יש למלא פרטים ולסמן אזור לימודים על המפה


קבל הצעות לימוד
אני מעוניין שנציגי מוסדות הלימוד יצרו אתי קשר

צוות הפורטל StudyChoice מזמין אותך הגולש לקבל את כל המידע והצעות הלימוד הרלוונטיות והמשתלמות בעבור קורס חשמלאי מוסמך בירושלים ובשאר הארץ. האתר כולל מגוון מסלולי לימוד ומציע לנרשמים (ההרשמה ללא עלות וללא התחייבות) את הצעות הלימוד הטובות, משתלמות והאיכותיות ביותר הקיימות בשוק הלימודים.

הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי מוסמך

מרכז
עבור

רפואה

קורס מזכירות רפואיות

דרום
עבור

בטיחות

קורס ממונה בטיחות בעבודה

צפון
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים