לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

קורס חשמלאי מעשי - לימודים בישראל


קורס חשמלאי מעשי בצפון

קורס חשמלאי מעשי הינו מסלול לימודים מקצועי המסופק לתלמידים רבים ברחבי הארץ המעוניינים לצבור ידע, ניסיון וכלים שימושיים על מנת להתחיל בקריירה עצמאית בתחום החשמל בארץ. הקורס עצמו הוא קורס התחלתי על מנת לעסוק באופן מקצועי בתחום והינו מספק עבור התלמידים דרישות רבות כמו ידע עיוני חשוב ביותר, כלים ושיטות עבודה וכמובן ניסיון מעשי וחשוב להתחלה של עבודה עצמאית.

 

 

 

מגוון מוסדות מציעים מסלולי לימודי איכותיים מאוד בתחום. המחירים משתנים

ממוסד למוסד. לקבלת הצעות לימוד ממוסדות המובילים לחץ...


 

 

 

לקבלת הצעות לפי אזור לימודים

יש למלא פרטים ולסמן אזור לימודים על המפה


קבל הצעות לימוד
אני מעוניין שנציגי מוסדות הלימוד יצרו אתי קשר

קורס חשמלאי מעשי הוא קורס נפוץ ברחבי הארץ כולה ומתעניינים רבים קיימים בתחום. מכללות שונות בפריסה ארצית מודעות לביקוש הגבוהה שיש לקורס ולכן מציעות מסלול לימודים זה במסגרתן. הלימודים הינם לימודים מקצועיים שנועדו לתת מענה לבעיות שונות שעל החשמלאי לפתור בצורה היעילה ביותר, הנוחה ביותר וכמובן הבטיחותית ביותר. במהלך קורס חשמלאי מעשי לומדים הסטודנטים ידע מעשי רב ומועיל תוך כדי התנסות פרקטית חשובה ומעמיקה שנועדה להעניק לתלמיד את הניסיון לו הוא דרוש על מנת לגשת לעבודות חשמל שונות. מסלול הלימודים הוא מסלול לימודים שלרוב מפוקח על ידי משרד התמ"ת שדואג שנושאים מסוימים לא יוזנחו וקובע את שלד תוכנית הלימודים עבור מוסדות הלימוד שמתכננות אותה על פי הוראות משרד התמ"ת. קורס חשמלאי מעשי במתכונת הלימודים הרגילה שלו הוא קורס בן 516 שעות לימוד המתרפסים על פני תקופה של שנה עד שנה וחצי.

 

בוגרי קורס חשמלאי מעשי שסיימו את הלימודים בהצלחה ועמדו בכל המטלות ודרישות הקורס זוכים לקבל ישר עם מעבר הקורס תעודת גמר מטעם המוסד המלמד ורישיון חשמלאי עוזר תחילה. רישיון זה מאפשר לבוגרים לעסוק בעבודות חשמל בנוכחות חשמלאי אחר שהוא בעל רישיון חשמלאי מעשי לפחות, כך במשך שנתיים צוברים הבוגרים ניסיון פרקטי נוסף בתחום ולאחר כשנתיים הם זכאים לקבל רישיון חשמלאי מעשי שלו הם למדו. רישיון זה מעניק להם את האפשרות לעסוק בעבודות חשמל עצמאיות במערכות חשמל חד פאזיות עד A 40 שהן לרוב מערכות חשמל ביתיות שונות. 

הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי מוסמך

דרום
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי מוסמך

דרום
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי מוסמך

מרכז
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים